Prezidentský pár navštěvuje regiony: půvabná Eva Pavlová v béžovém kabátě zářila po boku Petra Pavla

Prezident Petr Pavel a první dáma Eva Pavlová navštívili Liberecký kraj. Počasí nepřálo, venku foukalo, ale i přes to si prezidentova manželka zachovala svůj půvab.

Petr Pavel / Zdroj: Instagram.com

Prezidentský pár už navštívil několik zemí Evropské unie, byl na Slovensku, v Polsku, Německu, nedávno se vrátil z Belgie. Nyní hlava státu spolu s manželkou jezdí po republice, chce vidět pozitivní příklady, ale i problémy, které je potřeba řešit.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: Instagram.com

Ve středu vyrazil Petr Pavel do Liberce, kde hovořil s hejtmanem kraje i se starosty obcí. „Některé části Libereckého kraje zažívají technologický rozkvět, ale jiné trpí důsledky zaniklého průmyslu,“ napsal na Instagramu prezident.

Mnoho místních obyvatel bylo rádo, že hlava státu navštívila jejich kraj. „Pane prezidente, vítám vás u nás v Liberci a přeji dobré pořízení,“ okomentovala jeho fotku na sociální síti jedna z jeho příznivkyň.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: Instagram.com

Petr Pavel měl na sobě klasický šedý oblek. Eva Pavlová dorazila v béžovém kabátě a dlouhé sukni a v ruce držela černou kabelku. První dáma vypadala úžasně.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: Instagram.com

PSALI JSME: NEMOCNÝ BRUCE WILLIS MÁ DŮVOD K RADOSTI: VE VĚKU 68 LET SE STAL POPRVÉ DĚDEČKEM

PŘIPOMÍNÁME: „NEMUSELO DOPADNOUT DOBŘE“: EXPŘÍTEL AGÁTY HANYCHOVÉ PROMLUVIL O VZTAHU BÝVALÉ PARTNERKY SE SOUKUPEM

Share