„Dokonce i matka závidí její vlasy“: Podívejte se jak tříletý chlapec ostříhl svou mladší sestru

Co stojí za to pět minut ticha, pokud jsou v domě malé děti? Briana a Michael Naylor z Queen Creek v Arizoně (USA) o tom vědí jistě.

Podle Daily Mail , Briana je 35 let, Michael 30, a jsou to rodiče okouzlujících dětí: tříletý Colt a dvouletý Kimber.

Rodiče měli tichou večeři a najednou si uvědomili, že jejich děti jsou podezíravě tiché. Ve skříni našel bratra a sestru. Vypadá to, že hráli kadeřnictví.

Jsou to Briana a Michael Naylor a jejich děti: Colt a Kimber

.

Jakmile rodiče zjistili cenu ticha, když jsou v domě děti

Takže děti byly ve skříni. Colt měl v ruce nůžky, kterými stříhal vlasy své sestry, zatímco seděla tiše a obecně mu to nevadilo. Kolem ležely kousky vlasů, s nimiž chlapec už jednal.

Colt ostříhala sestry vlasy, ale to jí nevadilo

.

Když matka viděla, co se děje, byla nejprve šokovaná a pak se zasmála. Táta dorazil včas. Muž se nejprve rozhněval, ale pak se také nemohl smát.

Kromě Kimberových vlasů utrpěly také několik matek, z nichž jedna musela být vyhozena. Vysvětlili chlapci, že je nemožné hrát si s nůžkami a byli nuceni vysát ostříhané vlasy. Styděl se. Ale co s dívčím účesem?

Musím říct, Colt docela nedbale skartoval Kimber

.

Náhodou nebo náhodou pracoval naivní soused jménem Jen Bullock jako kadeřník a Briana s ní brzy ráno diskutovala o svém novém střihu. Ale teď matka píše zprávu:

„Zapomeň na moje vlasy, potřebuji tě pro Kimber. Nápověda.“ A Jen pomohla. Spolu s matkou se podívali na několik fotografií na internetu, aby se rozhodli, jak situaci zachránit.

Soused byl schopen proměnit práci svého bratra v cool účes

.

Ořezaný chrám „neopravila“, ale upravila obrázek.

Podíváte se na toho malého módy. Máma připouští, že Kimber je trochu žárlivá. Táta je také nadšený.

.

Všichni jsou šťastní – není to dobrý konec?

A Briana si myslí, že Colt má kadeřnictví, protože už projevil zájem o nůžky a stroj, když je vytáhla, aby snížila manžela.

.

Pokaždé, když chlapec požádá o vyzkoušení sám. Kdo ví, možná jednoho dne bude Kimber hrdý, že se stal jeho prvním modelem?

Share