„Mnoho komentátorů psalo, že to vůbec není pes“: Muž si byl jistý, že přijal psa a zveřejnil obrázek na síti

Kdysi mladý Číňan navštěvoval svého přítele v horské vesnici v jižní Číně. Večer si dva kluci, kteří se vraceli domů, všimli malého stvoření přímo pod dveřmi domu.

Zvíře bylo dlouhé jen několik centimetrů. Byla černá a neměla vlnu. Chlapci si mysleli, že někdo pro ně zasadil nově narozené štěně. Jeden z mladých lidí si myslel, že to byl malý mops pes.

Kluci nemohli prostě nechat psa na ulici. Vzali ho domů. Brzy se jeden z přátel chystal odejít do svého domu. Rozhodl se vzít si s sebou psa.

Ten chlap si byl jistý, že za pár týdnů bude mít jeho „mopslík“ vlnu a bude narůstat na svou obvyklou velikost. Uplynuly však týdny a ze slévárny se stále nestal pes.

Srst nerostla, rostla více hmotností než délkou. A nechoval se jako pes. Mladý muž se dokonce bál: byl jeho mazlíček nemocný, krmil ho správně.

Číňané se rozhodli zjistit názor uživatelů internetu. Chlap fotografoval zvíře a zveřejnil obrázek na síti. Jaké překvapení byl mladý muž, když mnoho komentátorů psalo, že to vůbec není pes.

Ve skutečnosti kryl bambusovou krysu. Jejich lokalita je jižně od Nebeské říše a říká se jim, protože jejich hlavní strava je bambus. V podstatě dorůstají až čtyřicet centimetrů na délku.

Ten chlap byl takovým objevem šokován. Místo mopslíku se ukázal jako krysa. Nyní mladý muž hledá ty, kteří se od něj rozhodnou vzít tu baculatou bytost.

Share