Dominika Branišová promluvila o životě s Jaromírem Jágrem a o konci jeho kariéry: „Mám plat. Jarda je štědrý“

Dominika Branišová se dříve věnovala modelingu více než nyní. V rozhovoru pro server eXtra.cz promluvila o soužití se slavným hokejistou Jaromírem Jágrem o jeho údajném konci kariéry a o tom, co nyní dělá.

Jaromír Jágr nedávno prozradil, že nemá chuť se vracet na led. Nechce už hrát, nemá motivaci, a tak si všichni mysleli, že chce ukončit svou kariéru. Fanoušci byli velmi překvapeni.

Dominika Branišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Když to uslyšela jeho partnerka, byla také překvapená. Nyní však může říci, že se nic takového nekoná. Její partner jí vysvětlil, že kariéru nekončí, ale v tu chvíli, kdy to říkal, nechtěl hrát.

„Každopádně teď zase trénuje a žádný konec kariéry se nekoná,“ řekla pro eXtra.cz Dominika Branišová. Myslí si, že i kdyby její partner ukončil kariéru, jeho život by se téměř nezměnil, stejně jako předtím by jezdil s hráči na zápasy a tréninky.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Dominika je modelka, ale teď se této práci věnuje méně času než dříve. Nyní je pro ni prioritou značka JJ68 By Jaromír Jágr, kterou vytvořila se svým partnerem. Hokejista jí za tu práci platí.

„Samozřejmě mám plat a rozhodně si nestěžuji. Jarda je štědrý,“ řekla Branišová pro Blesk.cz.

Dominika Branišová / Zdroj: Super.cz

Dřív vozila svého partnera na zápasy, ale nyní je její prioritou jeho značka. Vysvětlila, že teď se Jaromír Jágr nemusí soustředit na zápasy tak jako dřív, takže teď ho vozit nemusí.

Promluvila i o společném soužití. Zavzpomínala si na ty dny, kdy se k sobě stěhovali. Stalo se to před dvěma lety v době epidemie koronaviru.

Dominika Branišová / Zdroj: youtube.com

Tehdy kupovala všechny věci do bytu přes internet a nebylo to příjemné. Věci nevypadaly tak, jak si představovala, ale kamenné obchody byly zavřené, takže jinou možnost tehdy neměla. Dominika doufá, že jednou v budoucnu bude spolu s Jaromírem Jágrem znovu vybavovat ten byt.

PSALI JSME: VÁCLAV NECKÁŘ V DEN SVÝCH 69. NAROZENIN SKONČIL V NEMOCNICI: CO PROZRADIL JEHO BRATR JAN NECKÁŘ

PŘIPOMÍNÁME: DCERA DARY ROLINS ROSTE DO KRÁSY: LAURA SE POCHLUBILA VIDEEM NA TIKTOKU, KTERÉ SE STALO VIRÁLNÍM

Share