Monika Babišová vyrazila na večírek, zatímco její manžel Andrej Babiš je doma v izolaci: „Night out“

Bývalý premiér Andrej Babiš minulý týden oznámil, že musel zůstat doma, protože se nakazil koronavirem a necítil se dobře. Jeho manželka Monika ale nedávno vyrazila na večírek. Píše o tom server eXtra.cz.

Monika Babišová se na svých sociálních sítích pochlubila fotkou. Spolu s ní odpočívala bývalá modelka Zuzana Augustin Poláčková a florista Ivan Šablatúra. „Night out,“ napsala na svém Instagramu Babišová.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Bývalá modelka je její kamarádkou, která nedávno oslavila kulaté narozeniny. Oslava se konala na zámku Bon Repos, kam tehdy dorazila herečka Dagmar Havlová či prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

Monika Babišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Andrej Babiš mezitím musí být doma, protože je nemocný, minulý týden oznámil, že se nakazil covidem. Necítil se dobře, ale může se léčit doma.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Šéf hnutí ANO v neděli zveřejnil video na Instagramu. Politik poděkoval všem za podporu a také řekl, že už zhubl tři kilogramy. Když může, snaží se „dělat si pořádek v papírech“.

PSALI JSME: DOMINIKA BRANIŠOVÁ PROMLUVILA O ŽIVOTĚ S JAROMÍREM JÁGREM A O KONCI JEHO KARIÉRY: „MÁM PLAT. JARDA JE ŠTĚDRÝ“

PŘIPOMÍNÁME: PŘIROVNÁVÁ SE K ZELENSKÉMU: PREZIDENTSKÝ KANDIDÁT KAREL JANEČEK CHCE, ABY SE ČR STALA VZOREM PRO CELÝ SVĚT

Share