Dominika Gottová nemůže takovým obviněním uvěřit

Psychicky nezdravý a závislý na alkoholu Timo Tolkki udělal pro sebe další problém. Finského manžela Dominiky Gottové obvinili v Mexiku ze sexuálního harašení. Co zase udělal Finský metalový hudebník?

Když Dominika odešla od manžela, začala nový život v Praze. Ale její manžel Timo má každý den nový problém.

.

Před několika týdny metalový kytarista odletěl do Mexika. Tam chtěl dokončit projekt, který začal s Claudií Pearl i s dalšími zpěváčky.

.

Tam chtěl začít svou novou kariéru. Připravoval se na vydání nového alba, ve kterém pro různé písně byly různé zpěváčky a také začal dávat lekce na kytaru za peníze.

.

Ale i tam se stalo něco nového. Jedna z tamních zpěvaček ho obvinila ze sexuálního harašení. Podle některých informací je mu nyní údajně zakázán vstup do Mexika.

.

Hudebník napsal na svou Facebookovou stránku „Stalo se něco divného, jsem obviněn ze sexuálního harašení na téhle zpěvačce Katie, ale nikdy jsem neudělal nic špatného.“

.

Jeden z Timových přátel, u kterého žil v Mexiku, mu řekl, že se nyní hudebník nemůže vrátit do jejich země. Ale Tolkki to stejně plánuje, protože tam má nedokončený projekt.

.

Obrátil se také na zpěvačku Katie, která ho údajně obvinila. Požádal ji, aby mu napsala na Facebook nebo na e-mail a vysvětlila mu, co přesně udělal špatného.

Ta, která ho obvinila ze sexuálního obtěžování, však nechala hudebníka bez odpovědi.

Share