Na fotce vypadají jako pár : Jaromír Jágr a nová kráska

Společný hokejový zápas legendy českého hokeje a zpěváčkou, co to bylo? Po rozchodu Jaromíra Jágra se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou se kolem něj začaly objevovat různé dívky. Například pár měsíců s ním je v kontaktu zpěvačka Elisabeth Kopecká (Zaelbeth), která by svou krásou nenechala mnoho mužů v noci spát.

Zpěváčka a hokejista spolu trávili v Kladně spoustu času, a tak se stalo, že spolu dokonce hráli i hokejový zápas.

.

Když se Jaromír rozešel s Veronikou, začali ho nazývat jednim z nejžádanějších mužů Česka. Ale co ten starý mládenec? Prý se mu líbí, že ho tak vnímají.

V prosinci ho viděli novináři s tenistkou Danielou Hantuchovou. Hokejista údajně povečeřel s legendou slovenského tenisu a strávil s krásnou atletkou jednu noc v Praze.

.

Poté je však paparazzi společně už nedokázali zachytit. Sám Jágr říká, že je „volný jako pták.“

Asi nikdo netušil, že zpěvačka dělá společnost Jardovi. A vypadá to, že to trvá déle než měsíc.

.

Elizabeth vypadá opravdu krásně, buclaté rty, správný tvar obličeje, štíhlá postava a krásná prsa, taková dívka by nikoho nenechala lhostejným.

Ještě v listopadu zpěvačka nafotila stadion v Kladně a napsala „Mám kladenské srdce.“ A už je začátek ledna a tahle kráska stojí s Jágrem na bruslích.

.

Zaelbeth tak popsala jejich společný zápas „Strategie byla jasná hned od začátku. Jarda řekl: Tady si, Eli, stoupneš před bránu, zůstaneš tady. Nebudeš se přesouvat jinam. Já ti budu nahrávat a ty budeš střílet.“

Po zápase se ti dva vyfotili, vypadali jako pár, ale to ještě nic nedokazuje. Fanouškům nezbývá než čekat na oficiální uznání.

.

Když Jágr naposledy hrál s přítelkyní hokej, bylo to ještě s Veronikou a bylo to dávno. To pro něj to něco znamená?

Zpěvačka se snaží prosadit v žánru elektropop. Pomáhá jí v tom producent Jan P. Muchow. Uvidíme, jak si s tím poradí na českém trhu.

Share