Dominika Gottová se stěhuje : „Teď jsem našla bydlení ve Vysočanech“

Možná už brzy se život Dominiky Gottové trochu změní k lepšímu. Předevčírem si dcera legendárního Karla Gotta našla nové bydlení. Už se připravuje na stěhování a balí kufry.

1

Od konce února měla Dominika Gottová jasný problém, nemohla najít nové bydlení. Po celou dobu, co se vrátila do Česka, žije u své kamarádky Šárky Rezkové.

Dominika Gottová ale své přítelkyni slíbila, že z jejího domu odejde až koncem března. Důvodem bylo i to, že Šárka Rezková měla na svůj dům úplně jiné plány.

2

Nejstarší dcera Karla Gotta si už stihla prohlédnout mnoho různých bytů. Většina majitelů bytů jí ale odmítla byt pronajmout, protože se báli jejího manžela.

Za dobu svého působení v Česku Timo Tolkki stihl kolem sebe a své stále ještě manželky udělat hodně hluku. Nyní ho mnozí Češi vnímají velmi negativně.

3

Rozhodla se pomoci i Ivana Gottová, která jí dala telefonní číslo jedné majitelky bytu.

Dominika Gottová však tuto šanci promarnila, paní jí chtěla nabídnout první tři měsíce života zdarma, ale včas nezavolala.

4

„Teď jsem našla bydlení ve Vysočanech! V této čtvrti bydlí v domově pro seniory i moje maminka. Moc se těším, že k sobě budeme blíž“ pověděla Dominika Gottová.

5

Podle některých informací už dcera Zlatého slavíka tento pátek smlouvu podepsala.

Nyní také přemýšlí o nové práci. Existuje možnost, že opustí bar, ve kterém nyní pracuje, a přesune se do obchodu s lahůdkami.

6

Takže příští týden už bude Dominika Gottová řešit otázku stěhování a nového zaměstnání.

7

Share