„Všech to překvapilo“: Jak Agáta Prachařová se zásobují jídlem v době karanténu

Někteří obchody ve dnešní době jsou prázdné, ale modelka Agáta Prachařová jídla má asi na několik měsíců, možná víc. Agáta na sociální sítě ukázala svou lednici, která muže náhodou prasknout od zásob jídla.

1

Jenom malý počet lidi ve dnešní době, po návštěvě obchodu nenakupuji více jídla, než před rozšířením koronaviru. Po vyhlášeném nouzovým stavu c cele ČR se všichni začali panikařit.

Někteří dělají zásoby, jako ve filmech o zombie. Takovým člověkem je modelka Agáta Prachařová. Ta na sociálních síti vyfotila svou ledničku, do které už nic nezvládne umístit.

2

“Mrazák raději ukazovat nebudu”, – napsala k fotografii otevřené chladničky modelka, kterou má dostatečně velkou.

Myslím si, že umístila tam všechno, dole jsou ovoce a zelenina, potom ještě velké množství jogurtu, mléka a dalších mléčných výrobků. Maso, sýry, balíky uzenin, jedna polička je plná vajíček, různé nápoje, Agáta asi koupila cely obchod.

3

Sledovateli na Instagramu, uviděli, že v ledničce není alkohol. Pivo, víno, nic nenašli. Jak to, Agáta vůbec nepije alkohol?

4

“To ne, ale už dlouho nepiju, a doma nikdo, kdo by alkohol pil”, – odpověděla krasavice, která se rozvádí s manželem Jakubem Prachařem a ve dnešní době je nezadaná.

5

Share