Dominika Gottová slaví 50. narozeniny: prozradila, jak probíhaly oslavy a kdy přiletí do ČR

Nejstarší dcera Karla Gotta Dominika oslavila v neděli jubileum. Víkend strávila se svým mužem Timem Tolkkim a přáteli. Za dva měsíce plánuje navštívit Prahu.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Dominika Gottová se narodila 25. června 1973 v české metropoli. Karel Gott svou dceru několik let tajil. Poprvé se na veřejnosti objevila v roce 1982, kdy se natáčel vánoční pořad Zadáno pro Karla Gotta.

Studovala hotelovou školu. Ve 28 letech se seznámila s finským kytaristou Timem Tolkkim. Začali spolu chodit a později s ním Dominika odjela do Finska.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Gottová si prošla těžkými časy, bojovala se závislostí na alkoholu a lécích. Navíc se rozešla s manželem a nějakou dobu žila v Praze. Později se k němu ale vrátila a nyní žije v Helsinkách.

V neděli oslavila Dominika 50. narozeniny. Pro server eXtra.cz napsala, že ve čtvrtek slavila s kamarádkou v čínské restauraci, v sobotu šla s manželem ke kamarádům na chalupu, kde grilovali, a v neděli s Timem navštívili luxusní steakovou restauraci.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Oslavenkyně chce v září odletět do Prahy, kde oslaví jubileum se svou maminkou, bývalou baletkou Antonií Zacpalovou.

Ve Finsku pobírala několik měsíců sociální dávky, chtěla pracovat v ostraze, ale po jednom incidentu v místní firmě změnila plány.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nedávno prozradila, že bude pracovat pro firmu, kterou založil její manžel. Firma pořádá jeho koncerty a vydává jeho alba. „Když je angažovaný pod firmou, dosáhne na státní příspěvky pro umělce,“ řekla pro Aha! Dominika Gottová.

PSALI JSME: „AŤ ŽIJOU OFINKY“: TEREZA BRODSKÁ ZNOVU ZMĚNILA ÚČES

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA LEOŠE MAREŠE SI UŽÍVÁ NA DOVOLENÉ: KAM TENTOKRÁT ODLETĚLA KRÁSNÁ MONIKA

Share