«Dostává teď od života obrovskou šanci…» : poprvé promluvila o své dceři 84 letá maminka Dominiky

Do Česka se vrátila Dominika Gottová. Žije nyní u své přítelkyně, ale nakonec se viděla s matkou. Baletka, která kdysi svedla Zlatého slavíka, konečně promluvila o své dceři.

.

Když se Dominika Gottová vrátila do vlasti, prohlásila, že tímto způsobem plní přání svého zesnulého otce.

Karel Gott před časem varoval svou dceru, že je lepší, aby se držela dál od svého duševně nezdravého manžela. Možná by si ho měla poslechnout dřív.

.

O něco dříve Dominika říkala, že táta chtěl, aby se vrátila domů, zbavila se psychických problémů a znovu se stala šťastnou a přitažlivou.

.

Z jejího návratu do Česka se radoval další blízký člověk. S vdovou Ivanou nemá nejlepší vztah, mírně řečeno, ale s maminkou je to úplně jinak.

.

Teď jsou ale obě rády, že se mohou vídat alespoň každý den.

.

Matka Dominiky, bývalá baletka Antonia Zacpalová prozradila, že prvních deset let jejich manželství bylo opravdu dobrých, manželé byli šťastní.

.

Ale pak se to začalo kazit. Všimla si, jak se zdravotní stav její dcery zhoršoval a problémy se zvětšovaly.

A o její dceři, která se vrátila do Prahy, říká následující: „Dostává teď od života obrovskou šanci a vidím na ní, že je rozhodnutá se jí chopit“.

.

Podaří se jí to? Uvidíme. Teď už je jasné jen to, že je to pro ni nová etapa života.

Existují drby, že jí mnozí již nabízejí různou práci. To je jistě dobré, protože pracovní situace je mnohem lepší než situace s bydlením.

Share