Elegantní prezidentský pár: Petr Pavel a Eva Pavlová si návštěvu Vídně užili, vypadali úžasně

Prezident Petr Pavel s manželkou Evou dorazili do hlavního města Rakouska ve středu. Ve Vídni na ně čekal rakouský prezident Alexander Van der Bellen a první dáma Doris Schmidauerová.

Petr Pavel, Eva Pavlová, Alexander Van der Bellen a Doris Schmidauerová / Zdroj: Instagram.com

Prezidentský pár byl velmi zaneprázdněn, ve Vídni se setkal s krajany i českým velvyslancem. Petr Pavel předal starostovi Školského spolku Komenský Karlu Hanzlovi šek na 9 milionů Kč. Tyto finanční prostředky jsou určeny na provoz české školy.

S českým prezidentem se setkali i šéfka rakouského resortu obrany Klaudia Tannerová a předseda Národní rady Wolfgang Sobotka.

Petr Pavel, Eva Pavlová, Alexander Van der Bellen a Doris Schmidauerová / Zdroj: Instagram.com

Ve Vídni strávila česká hlava státu a první dáma dva dny. Manželé si návštěvu rakouské metropole rozhodně užili. Volnou hodinu věnovali procházce po městě.

Eva Pavlová vypadala úžasně, ve čtvrtek vystřídala hned dva outfity. Během setkání s rakouským prezidentem a jeho ženou měla na sobě světle modré šaty a béžovou kabelku. Po hlavním městě se procházela v saku, bílém tričku, teniskách a džínách.

PSALI JSME: CHARLOTTE ŠTIKOVÁ PROŠLA RADIKÁLNÍ PROMĚNOU: SVOU ŠTÍHLOU POSTAVU PŘEDVEDLA V RŮŽOVÉM KOMPLETU S HLUBOKÝM VÝSTŘIHEM

PŘIPOMÍNÁME: „PŘICHÁZÍME SEM VŠICHNI STEJNÝM ZPŮSOBEM, SKRZE LÁSKU“: JAK KLUS, BOHO A KOKTOVÁ OSLAVILI MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

Share