„Erbová má vlastní karanténu v bazénu s kamarádkami“: Vlaďka nezná, že opatření určené pro všechny

38 léta bývala manželka Zdeňka Bahenského a Tomáše Řepky se rozhodla udělat malý výlet do Prahy. Potom měli společnou bazénovou party.

V celém světě je epidemie, kvůli tomu vlády všech státu mají karanténu. Není výjimkou i Česká Republika, která od 13.března má speciální opatření.

.

Ale před několika dni, některá pravidla začaly uvolňovat. Například nošení roušky pro sportovci, nebo cyklisty.

Volný pohyb v Česku je ještě zakázány kvůli epidemii Covid-19. Můžete jenom jít k lékaři, do práci, do obchodu nebo na úřad, ale jenom v nenutnějších případech.

.

A určitě mezi tím není výlet s kamarádkami po Praze. Od 7.dubna vláda povolila sportování bez roušek, ale lidi musejí být v bezpečné vzdálenosti o 2 metry.

Vlaďka Erbová spolu se svými kamarádkami asi nepochopili, jaké opatření uvolnila vláda ČR. Přijely spolu na Karlův most na kolech. Potom si udělaly piknik v parku, bez roušek.

Kolem nich chodili lidi, a oni neměly roušky. Tím jich výlet se neukončil. Na závěr udělali malou party v bazénu, kde pili šumivé víno.

.

.

Nebylo by tam nic špatného, kdyby dívky neměli výlet po Praze, a udělali party jenom v domácnosti. Ale to tak nebylo.

.

.

V Česku od koronaviru zemřelo 170 lidi, a Vlaďka pokračuje se chovat jako dítě. Ale žena má vlastní děti v Mostě, musela poprvé se zamyslet o nich.

Share