„Má turbulentní časy“ : Michaela Ochotská si našla slavného kuchaře

35 léta herečka Michaela Ochotská ve dnešní době má dostatečně těžké časy. Nemůže žádným způsobem si najít normální vztah.

Kvůli ni se rozvedl Tomáš Domiter. Jsou párem dostatečně dlouhou dobu. Už museli žít spolu, ale v životě herečky se objevil nový muž.

.

Je to 33 lety porotce kulinářské show MasterChef Přemek Forejt. Všechny kamarádky Ochotská viděli, že byli úžasným párem.

V celém životě herečky, kolem ni vždy byli známí a úspěšní muži. Například manželství se známým tenistou Lukášem Rosolem, nebo krátkodobý vztah s podnikatelem Michaelem Exnerem.

.

Všech překvapilo, že po svém rozloučení, žena měla vztah s policistou z Bruntálu Tomášem Domiterem, který nebyl bohatým, nebo známým.

Muž byl jistý, že s Ochotskou bude žít do konce života. Myslel, že je ta práva, kterou hledal cely svůj život. Ale najednou se objevil známy kuchař.

.

Žena zkusila ulovit známého porotce MasterChefa Přemeka Forejta. Některé fanoušci viděli jich na večeři v Olomouci, a říkali, že jsou úžasný pár.

Ale Domiter o tom nevěděl. Když mu některé fanoušci volali, říkal: “Ne, není to pravda. O tom mluvit nechci”.

.

Ochotská řekla, že nic takového s kuchařem neměla: “Jsme jenom dobré kamarádi. O svém vztahu mluvit nebudu. Měli jsme večeři jenom protože jsme bydlíme blizko”.

“Viděli jsme se několikrát. Měli jsme nějaké rande, ale vůbec to nevyšlo. Neměli jsme nic”, – vysvětlil veřejnosti Přemek Forejt.

.

“Nikdy nemluvím o svém soukromí, ale přesně mužů říct, že nebylo tam nic vážného. Pro mě je to uzavřena kapitola”, – dodal kuchař.

Uvidíme, co bude dál v životě známe herečky. Zvládne policista pokračovat vztah s Ochotskou?

Share