Exmanželka Ladislava Štaidla o Ivetě Bartošové: „Primitivní, panovačná, zpupná a tvrdohlavá“

V září roku 1974 se hudebník a skladatel Ladislav Štaidl oženil se svou partnerkou Annou, se kterou založil rodinu. Koncem osmdesátých let začal chodit se zpěvačkou Ivetou Bartošovou a v roce 1996 se jim narodil syn Artur. Anna ani po letech o partnerce svého bývalého muže nemluví téměř nic dobrého. Píše o tom web eXtra.cz.

Bartošová by 8. dubna 2024 oslavila 58. narozeniny. Ladislav a Iveta tvořili pár koncem osmdesátých a v devadesátých letech.

Iveta Bartošová / Zdroj: youtube.com

Jeho manželka Anna se s ním rozvedla až v roce 2001, kdy už byly jejich děti velké. V té době však došlo i k rozchodu skladatele a zpěvačky.

Příběh Ivety byl podle Anny jako příběh Popelky, holka z vesnice, která se stala známou zpěvačkou.

Ladislav Štaidl / Zdroj: youtube.com

„Ale primitivní byla v tom, jak sama sobě ubližovala a házela si klacky pod nohy, takže dopadla, jak dopadla,“ řekla Áňa Štaidlová loni pro eXtra.cz.

Zpěvačka se prý nechtěla radit se zkušenějšími a chytřejšími lidmi.

Áňa Štaidlová / Zdroj: youtube.com

Štaidlova exmanželka tvrdí, že Iveta se považovala za středobod vesmíru, myslela si, že všeho dosáhla sama, a proto byla nevděčná vůči těm lidem, kteří jí opravdu hodně pomohli.

„Byla strašně panovačná, zpupná a tvrdohlavá,“ dodala Áňa s tím, že později si umělkyně vybírala už špatné přátele.

Ladislav Štaidl / Zdroj: youtube.com

Přesto přiznala, že ji Bartošová od manžela osvobodila, dokonce ji zachránila. Kdyby Ladislav netvořil pár s Ivetou, nejspíš by se s ním už nerozvedla.

Zpěvačka podle Štaidlové svému partnerovi říkala, že bere antikoncepci, ale porodila syna. Doufala, že si ji skladatel vezme, i když ji varoval, že dítě nechce, že na něj nebude platit, že už byl trojnásobným tatínkem.

Iveta Bartošová / Zdroj: youtube.com

Anna proto považuje její uvažování za blbé a primitivní.

PSALI JSME: KAMARÁDKY SE ROZLOUČILY S DENISOU Z MASTERCHEFA A SPLNILY JÍ PŘÁNÍ: PŘIŠLY S ČERVENÝMI LODIČKAMI

PŘIPOMÍNÁME: VELKÉ ZMĚNY VE STARDANCE: KDO PO CHLOPČÍKOVI KONČÍ V TANEČNÍ SOUTĚŽI

Share