„Je to ubohé a plytké“: Lela Vémola upřímně promluvila o nevěrách svého muže Karlose

V roce 2017 se Lela Vémola (před sňatkem Ceterová) seznámila s českým bojovníkem smíšených bojových umění Karlosem Vémolou. Začali spolu chodit a v červenci 2022 se vzali, tehdy už vychovávali dva společné potomky. V médiích se však čas od času psalo o nevěrách slavného sportovce.

Lela Vémola v pořadu Superchat na Super.cz promluvila o vztahu se svým manželem a jeho milenkách.

Četla o nevěrách svého muže a přiznává, že jí to bylo nepříjemné. To však bylo o to horší, protože oba jsou známé osobnosti.

„Lidé milují tu show. Nechápu ty ženy, že se potřebují zviditelňovat na takových věcech. Je to ubohé a plytké,“ řekla Lela pro Super.cz.

Její manžel podle ní udělal chyby, stává se to mnoha lidem, dokázala mu odpustit.

Mnoho dalších rodin má stejné problémy, nejsou však známé, takže o nich nepíšou média. „My si to ale schytáváme veřejně,“ dodala Vémola.

Považuje se za racionální ženu, a proto chápe, že každý muž může udělat chybu. Důležité je, jak se k tomu partneři postaví.

Naštěstí překonali manželskou krizi a to upevnilo jejich vztah.

Tvrdí, že to zvládli díky síle lásky, jsou silným párem.

PSALI JSME: SLOVÁČKOVÁ ZAVZPOMÍNALA NA SVŮJ PRVNÍ BOJ SE ZÁKEŘNOU NEMOCÍ A DOJALA FANOUŠKY: „PÍSNIČKA SE DOTKLA MÉ DUŠE,“ PÍŠÍ SLEDUJÍCÍ

PŘIPOMÍNÁME: „PŘESNĚ PŘED 20 LETY TO ZAČALO“: MARTIN PREISS A JEHO ŽENA MARTINA SDÍLELI ZAMILOVANÉ FOTKY, UŽ SE POLÍBILI POD TŘEŠNÍ

Share