Felix Slováček oslavil 80. narozeniny v pražské Lucerně: na koncert dorazily Dáda Patrasová a Lucie Gelemová

Slavný saxofonista Felix Slováček oslaví 80. narozeniny 23. května, ale narozeninový koncert se odehrál už v úterý. Do pražské Lucerny dorazilo mnoho slavných hostů. Nechyběla ani jeho manželka Dagmar Patrasová, která se v poslední době na veřejnosti objevuje jen občas. Přišla tam i jeho bývalá partnerka Lucie Gelemová.

Server eXtra.cz píše, že koncert se konal tři týdny před narozeninami, protože na konci května bude Velký sál Lucerny, procházet rekonstrukcí.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Na oslavu dorazili známí hudebníci a zpěváci Petr Janda, Karel Vágner a Pavel Vítek a také komička a moderátorka Zuzana Bubílková.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Do Lucerny přišla i jeho manželka, herečka a moderátorka Dáda Patrasová, která se provdala za Felixe před 40 lety. Loni na jeho narozeninové oslavě chyběla, protože se po nehodě musela psychicky zotavit.

Lucie Gelemová / Zdroj: youtube.com

Na koncertě byla i expartnerka oslavence, výtvarnice Lucie Gelemová. „Doprovází mě malíř Václav Bednář, s nímž jsem nedávno započala spolupráci s jeho oděvní značkou Out of Control, ručně malovaných oděvů,“ řekla pro eXtra.cz Gelemová.

PSALI JSME: VERONIKA KHEK KUBAŘOVÁ BY CHTĚLA ZMĚNIT SVŮJ ÚČES: PROČ TO NYNÍ NEMŮŽE UDĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: „PŘIZNALA MI TO“: ORNELLA KOKTOVÁ SE VYJÁDŘILA K PODNIKÁNÍ SVÉ SESTRY CHARLOTTE ŠTIKOVÉ

Share