„Přiznala mi to“: Ornella Koktová se vyjádřila k problémům své sestry Charlotte Štikové

V poslední době někteří lidé obviňují Charlotte Štikovou z podvodu. O jejím byznysu s oblečením už psala média. Tentokrát aktivity své mladší sestry okomentovala Ornella Koktová. V minulosti jí už pomáhala, ale teď to dělat nechce.

Charlotte Štiková prý prodávala značkové oblečení, dávala inzeráty na své sociální sítě. Někteří lidé si na ni stěžovali, že prý si nechá poslat peníze, ale zboží poté neodešle. Údajně podvedeni psali dopisy médiím a popisovali své situace.

Ornella Koktová / Zdroj: tv.blesk.cz

Něco podobného se stalo i loni, ale tehdy vše dopadlo dobře, Ornella Koktová pomohla své mladší sestře. Na podzim za ni tyto dluhy zaplatila, podle ní jich bylo opravdu hodně. Tentokrát jí ale pomoci neplánuje.

Ornella v rozhovoru pro eXtra.cz označila svou sestru za línou a nespolehlivou, řekla také, že Štiková nepracuje a doufá, že vše dobře dopadne. Myslí si, že Charlotte by se měla vzpamatovat, je jí 27 let.

Charlotte Štiková / Zdroj: Instagram.com

Upozornila také na to, že „byznys“ její sestry má špatný vliv i na její podnikání. Charlotte bydlela v jejím domě dvakrát, Ornella se s ní snažila mluvit, chtěla, aby se zamyslela nad svém způsobem života. To ji však urazilo a od té doby se starší sestrou nekomunikuje. Nedávno prý přestala komunikovat i s babičkou a otcem.

Přesto před pár měsíci o jejích podzimních údajných „podvodech“ sestry mluvily. „Přiznala to, řekla, že je ‚dement‘. Problém u ní je, že od doby, co se rozešla s Ifkem, bere život jako jednu velkou párty,“ řekla pro eXtra.cz Koktová. Ornella si myslela, že to za dva měsíce skončí, ale uběhl rok a nic se nezměnilo.

Ornella Koktová / Zdroj: Instagram.com

Některé ženy plánovaly podat trestní oznámení.

PSALI JSME: LINDA FINKOVÁ MÁ STRACH O DNEŠNÍ DĚTI: „V PATNÁCTI JSOU NEŠŤASTNÉ A VYHOŘELÉ“. PROZRADILA, JAK VYCHOVÁVÁ SVÉHO SYNA

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍM SE SVOJÍ KŮŽÍ NA TRH“: MICHAELA MAUREROVÁ SE PŘEDVEDLA VE SPODNÍM PRÁDLE

Share