Fešák z filmu Mumie přibral 272 kilogramů a nepříjemně překvapil svým vzhledem

Americký herec Brendan Fraser jako profesionál ve svém oboru ne slovem, ale činem dokázal, že je schopen všeho, aby bezchybně zahrál roli.

Takže hvězda filmu „Mumie“ a „George of the Jungle“ Brendan Fraser, kterého si mnoho z těchto filmů pamatovalo jako skutečného fešáka s vysportovaným tělem, šokovalo fanoušky.

Brendan Fraser / Zdroj: tsn.ua

Kvůli nové roli ve filmu nabral Fraser o… 272 ​​kilogramů. V nové váze se kdysi sexy krasavec pozná extrémně těžko. A takové oběti se umělec pro hlavní roli v novém filmu režiséra Darrena Aronofského „The Whale“ podrobil.

Brendan Fraser / Zdroj: tsn.ua

Brendan bude hrát samotářského učitele, který kdysi opustil svou rodinu a nyní se snaží znovu navázat kontakt se svou 17letou dcerou. Podle zápletky filmu váží Fraserův hrdina 270 kilogramů.

Brendan Fraser / Zdroj: tsn.ua

Na internetu se již objevil první snímek z filmu „Whale“ s Brendanem Fraserem v novém vzhledu a jeho proměna je opravdu ohromující.

PSALI JSME: “JE TO HOLČIČKA”: VE DVOU DNECH ODLOŽILI DVĚ DĚTI DO BABYBOXU. CO NEJVÍC PŘEKVAPILO ZAKLADATELE LUDVÍKA HESSE

PŘIPOMÍNÁME: “PŘEDSTAVA, ŽE NÁM PO 30 LETECH BUDE VLÁDNOUT ZASE KOMUNISTA MĚ STRAŠÍ“: EXMINISTR MICHAEL KOCÁB SDĚLIL, ZDA CHCE KANDIDOVAT NA POST PREZIDENTA

Share