Muž měl odvézt svého otce do pečovatelského domu na příkaz své ženy: Jak vše dopadlo

Máma opustila Aleše, když mu byly dva roky. Ona zemřela. Otec sám postavil svého syna na nohy a zanedbával své osobní touhy.

Starší muž / Zdroj: abrozzi.com

Victor se snažil vynaložit veškeré úsilí, aby se jeho syn necítil odstrčený. Dal mu všechnu svou lásku a snažil se mu matku nahradit. Nikdy se podruhé neoženil, protože na ženy ani nepomyslel – žil jen pro syna.

Aleš dospěl. Už má snoubenku. Viktor měl Janu rád, takže štěstí svého jediného syna nebránil. Bydleli spolu, protože neměl možnost pořídit si samostatné bydlení. Ano, a otec už byl starší, muselo se o něj postarat. Těžký život se podepsal na jeho zdraví.

Starší muž / Zdroj: abrozzi.com

Všechno bylo v pořádku, dokud se nenarodila vnoučata. Dvojčata. Jana byla nervózní, protože pro ni bylo těžké zvládat děti a starat se o staršího tchána, který ji otravoval svou přítomností.

– Aleši, něco se musí rozhodnout. Už spolu nemůžeme žít. O tvého otce je třeba se starat víc než o děti! – jenou řekla Jana manželovi.

– Chápu, ale nedá se nic dělat. Nemůžeme si pronajmou bydlení dokud jsi na mateřské. Musíš být trochu trpělivá.

Starší muž / Zdroj: abrozzi.com

– Vyřešte problém, jinak se rozvedeme. Musíš myslet na svou rodinu. Vezměte ho do domova důchodců, bude to pro všechny lepší.

Aleš nevěděl, jak správně jednat. Nedokázal se k otci chovat tak ošklivě, ale také se bál, že přijde o rodinu. Přesto vše zvážil a rozhodl se vzít starého tátu do útulku.

Otec přijal zprávu klidně. Zjevně věděl, že se to stane. V klidu si sbalil věci, se všemi se rozloučil a nasedl do auta. Když dorazili na místo, Aleš začal plakat a šeptal:

Starší muž / Zdroj: abrozzi.com

– Proč jsem to udělal? Jak jsem mohl udělat takovou chybu?

– To nic, synu, všechno je v pořádku. Udělal jsi všechno správně, protože se musíš postarat o svou rodinu a já už jsem starý, – utěšoval ho otec.

– Ne, tati. Obětoval jsi pro mě svůj život a sám jsi překonal všechny obtíže. Nikdy jsi mě neopustil ani nezradil. A já…!

Starší muž / Zdroj: abrozzi.com

Aleš se vrátil do auta a odvezl otce domů. Okamžitě promluvil s manželkou a řekl, že jeho otec bude bydlet s nimi. Ona vstala a začala si balit věci. Aleš ji nezastavila, Jana se rozhodla sama. Bez ohledu na to, jak moc chtěl zachránit svou rodinu, jeho svědomí mu nedovolilo odvrátit se od vlastního otce.

Starší muž / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: FEŠÁK Z FILMU MUMIE PŘIBRAL 272 KILOGRAMŮ A NEPŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL SVÝM VZHLEDEM

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADAJÍ DVOJČATA, KTERÁ BYLA V 7 LETECH UZNÁNA ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SVĚTĚ

Share