Filipínka nebyla tou nejlepší volbou: Agáta Hanychová hledá novou chůvu

Nedávno všichni Agátě Hanychové a Jaromíru Soukupovi gratulovali k miminku. Rodiče se o novorozenou dcerku starají, ale potřebují i pomoc. Pomáhala jim chůva, ale tu už propustili. Influencerka a moderátorka během živého vysílání na Instagramu vysvětlila, co bylo důvodem.

Agáta před časem řekla, že chce, aby jí po porodu pomáhala chůva a aby byla Filipínka. Vysvětlila, že potřebuje pomoc jiné ženy, protože ona a její partner Jaromír pracují.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Od porodu uplynuly více než dva týdny a už jednu chůvu stihla propustit, ukázalo se, že Filipínka nebyla nejlepší volbou. Problémem podle ní byla jazyková bariéra, kromě toho si žena nerozuměla s dětmi.

Během živého vysílání si influencerka povídala nejen s fanoušky, ale také se svou maminkou Veronikou Žilkovou, se kterou šly na procházku.

Agáta Hanychová a Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Herečka chápe, proč její dcera potřebuje chůvu. Agáta podle ní tráví hodně času s malou Rozárkou, ale také pracuje a stará se o starší děti, proto potřebuje někdy vystřídat.

Trojnásobná maminka prozradila, s kým by chtěla spolupracovat. „Chci chůvu, která by měla zkušenosti s péčí o děti a ideálně by měla být z Prahy 5, 6. Musí být připravena na to, že občas tam budou tři děti, ne jenom jedno,“ řekla Agáta Hanychová.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

Je pro ni také důležité, aby měla chůva dospělé děti nebo žádné, protože někdy bude muset trávit hodně času s její dcerou a staršími dětmi.

PSALI JSME: „JE S NÍ TAKOVÁ SRANDA“: MONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA NOVOU ROZTOMILOU FOTKOU RUMINKY A OČAROVALA FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: LEOŠ MAREŠ DNES SLAVÍ 47. NAROZENINY. MANŽELKA MONIKA ZVEŘEJNILA DOJEMNÉ VIDEO: „DĚKUJU ZA TĚCH 2875 DNÍ“

Share