„Já se tím už chlubím“: 94letá Yvetta Simonová dokazuje, že stárnout lze s grácií. Jak překvapila úřednici

Yvetta Simonová se narodila 4. listopadu 1928, koncem loňského podzimu oslavila 94. narozeniny. Slavná zpěvačka vypadá fantasticky a má energie na rozdávání. Svůj věk považuje za docela dobrý a dokonce se tím chlubí.

Zpěvačka si uvědomuje, že teď už nemůže dělat některé věci, které dělala dříve. Přesto stále cvičí, na svůj zdravotní stav si nestěžuje.

Yvetta Simonová / Zdroj: youtube.com

Yvetta Simonová v pořadu Všechnopárty prozradila, že jí chybí publikum. Vysoký důchod ji nezajímá, lidé jsou pro ni důležití, je šťastná, když s nimi tráví čas.

Zpěvačka také řekla, že je už přes třicet let vdovou. Její muži podle ní nějak rychle odcházeli.

Yvetta Simonová / Zdroj: youtube.com

Promluvila i o svém věku. „Já se tím už chlubím. Teď je to docela dobrý věk, co mám teď. To je takový F.L. Věk,“ cituje Yvettu Simonovou portál Aha!

Vyprávěla také jeden zajímavý příběh, že mluvila s jednou úřednicí, šlo o zdravotnickou pomoc a zpěvačka jí řekla, v jakém roce se narodila.

Yvetta Simonová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Říkám ročník dvacet osm, ta byla úplně celá pryč. Už si určitě říkala, to snad tady mluvím s mrtvolou, ta má být už přece dávno pryč,“ řekla Simonová.

PSALI JSME: „DOUFÁM, ŽE TO POCHOPÍTE“: TEREZA KERNDLOVÁ PŘERUŠUJE KARIÉRU A NEBUDE VYSTUPOVAT DO ROKU 2025. CO ZPĚVAČKA ŘEKLA FANOUŠKŮM

PŘIPOMÍNÁME: „PŘIPADÁ MI NESTÁLÁ“: MICHAL ŠTIKA PROMLUVIL O PODIVNÉM CHOVÁNÍ SVÉ DCERY CHARLOTTE ŠTIKOVÉ

Share