„Fyzická práce je dobrá“: Zlata Adamovská překvapila, že je velkou zahradnicí. Co prozradila

Zlata Adamovská pokřtila knihu Zahrady od Dany, jejíž autorkou je moderátorka Dana Makrlíková. Herečka a její manžel Petr Štěpánek jsou velkými zahradníky.

V rozhovoru pro Super.cz Zlata Adamovská prozradila, že 40 let žije v Dejvicích, kde má byt s malou zahradou. Nemyslela si, že se bude zahradě věnovat, to bylo podle ní z donucení. „Nakonec mě to ale někdy baví,“ řekla Adamovská.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že člověk občas potřebuje fyzickou práci, například aby se zbavil některých myšlenek. „Fyzická práce na zahradě je dobrá, když si potřebuju provětrat myšlenky,“ prohlásila. Sekání trávy a ničení plevelů je pro ni však problém.

Petr Štěpánek tráví hodně času na jiné zahradě, konkrétně u jejich chalupy. Jeho manželka mu dala křovinořezy a pilky na baterie.

Zlata Adamovská / Zdroj: tv.blesk.cz

Herečka prozradila, že i ona ráda dostává praktické dárky. Před čtyřmi lety oslavila 60. narozeniny a její blízcí jí darovali hrábě, rýč, zahradnické nůžky a další věci. Byla šťastná a vděčná za tyto dárky.

Letos v létě plánuje hodně pracovat, už zkouší novou hru. Kromě toho bude hrát i v seriálech. Samozřejmě nezapomíná ani na rodinu, a tak se bude věnovat i vnoučatům.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Dovolenou zatím manželé neplánují, herečka ale nevylučuje, že možná pojedou k moři. „Děláme si spíš dovolenou vždy na podzim nebo v zimě, abychom si ji zkrátili. Naposledy jsme byli v Chile a na Velikonočním ostrově,“ dodala pro Super.cz Zlata Adamovská.

PSALI JSME: „BOJÍ SE MĚ A MÁ TAKY PROČ“: DAGMAR PATRASOVÁ PROZRADILA, ŽE FELIX SLOVÁČEK NEBYL TÝDEN DOMA

PŘIPOMÍNÁME: LEONA MACHÁLKOVÁ OSLAVILA V LUCERNĚ 30 LET NA HUDEBNÍ SCÉNĚ: POGRATULOVAL JÍ JEJÍ NEJMILOVANĚJŠÍ FANOUŠEK

Share