25 let od prvního dílu kultovního seriálu Přátelé: Jak se změnili hlavní herci

Uplynulo 25 let od prvního dílu legendárního seriálu Přátelé. Co se stalo s Rachel, Monikou, Phoebe, Rossem, Chandlerem a Joeyem?

Herci ze seriálu Přátele/ Zdroj: news.obozrevatel.com

David Schwimmer – Ross Geller

David Schwimmer, Ross Geller/ Zdroj: news.obozrevatel.com

Davidu Schwimmerovi je nyní 56 let. Neobjevuje se ve filmech tak často, jako dřív. Věnuje se režii. Mimochodem, David byl režisérem několika epizod Přátel. Kromě toho je filmař aktivistou: bojuje proti rasismu, násilí na dětech a prosazuje také ochranu práv žen.

Jennifer Aniston – Rachel Green

Jennifer Aniston, Rachel Green/ Zdroj: news.obozrevatel.com

Rachel Green byla rozhodně považována za stylovou ikonu své doby. Herečce je 54 let a diváky stále překvapuje svým štíhlou postavou. Není žádné tajemství, že se hvězdě po Přátelech podařilo vybudovat nejúspěšnější kariéru.

Její filmografie zahrnuje stovky hlavních rolí v úspěšných filmech a televizních seriálech. Aniston je považována za jednu z nejlépe placených hereček v Hollywoodu.

Matt LeBlanc – Joey Tribbiani

Matt LeBlanc, Joey Tribbiani/ Zdroj: news.obozrevatel.com

Hvězdě Přátel bude v červenci 56 let. Po skončení seriálu se začal vysílat sitcom Joey, což bylo volné pokračování Přátel. Sitcom se ale nestal tak populární. LeBlanc si zahrál i v dalších seriálech a pár filmech.

Matthew Perry – Chandler Bing

Matthew Perry, Chandler Bing/ Zdroj: news.obozrevatel.com

Sarkastické vtipy Chandlera Binga se staly oblíbenými momenty seriálu pro mnoho fanoušků. Život Matthewa Perryho ale nebyl tak zábavný a šťastný. Během natáčení se herec stal závislým na drogách – užíval hodně a často, což se později vážně podepsalo na jeho zdraví, kariéře i vzhledu. Perry to ale našel sílu zastavit. Teď už skoro nehraje ve filmech.

Courteney Cox – Monica Heller

Courteney Cox, Monica Geller-Bing/ Zdroj: news.obozrevatel.com

Courteney Cox oslaví v červnu 59. narozeniny, tomu se ale ani nechce věřit. Herečka vypadá úžasně a stále hraje ve filmech. Kromě Přátel se proslavila rolí novinářky Gale Weathers ve filmovém seriálu Scream. V roce 2023 získala Cox hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Lisa Kudrow – Phoebe Buffay

Lisa Kudrow, Phoebe Buffay/ Zdroj: news.obozrevatel.com

Píseň o smradlavé kočce, kterou ráda zpívala Phoebe Buffay, lze považovat za světový hit. Herečka Lisa Kudrow se skvěle vypořádala se svou obtížnou rolí, za kterou byla oceněna cenou Emmy. V červenci jí bude 60 let. Ve filmech se často neobjevuje, ale režíruje.

PSALI JSME: Jennifer Lopez se pyšní velmi mladistvým vzhledem: Jak vypadá 53letá hvězda bez make-upu

PŘIPOMÍNÁME: Meg Ryanová po dlouhé době vyšla na veřejnost: Fanoušci ji téměř nepoznali

Share