„Gulliver a Thumbelina“: Kontrastní pár se navzájem milují navzdory výsměchu v síti

Láska ke všem přichází různými způsoby.

U některých se poprvé zhroutí ve zdrcující vlně a odnáší se do propasti vášně, zatímco u jiných první schůzky neposílají žádné impulsy a teprve po určité době mezi nimi blikají, které je přenášejí do stejné propasti.

.

Přesně to se stalo Sophii a Milesovi. Mladí lidé pracovali ve stejné společnosti, ale v různých odděleních. Někdy do sebe narazili a vyměnili si pozdravy ve službě.

Ale všechno se změnilo, když byl chlap převeden na stejné oddělení, kde dívka pracovala. Okamžitě pociťovali nečekaný zájem o sebe a nic jim nemohlo bránit v bouřlivé kancelářské romantice.

.

Milovníci se stali předmětem zvědavosti a dobrého žvanění kolegů a přátel. A důvodem byl růst Sofie na 152 cm a Miles na 2 metry!

Thumbelina a Gulliver – tak je zavolali ti kolem nich. Aby se nějak zdála vyšší, Sofie vždy nosí boty na vysokém podpatku, ale to moc nepomůže.

.

Mladý muž nemá rád, když je nazýván obrem, a považuje se za vysokého chlapa.

Sofia byla zpočátku v rozpacích zvědavými pohledy lidí kolem sebe a otázka některých kolegů, jak ji políbili, ji úplně zmátla.

Ale postupem času si zvykla, aby to bylo snadné. Hlavní věc je cítit se milovaná a šťastná.

.

V poslední době se rodina doplnila, nyní jsou tři a opravdu doufají, že jejich syn vyroste jako vysoký a majestátní jako táta.

.

Share