Halina Pawlowská dnes slaví 65. narozeniny: Vytáhla z archivu snímek z mladých let

Moderátorce a spisovatelce Halině Pawlowské je už 65 let, proto se rozhodla ukázat jednu fotku ze sovy mládí.Ale i teď si ve svém věku užívá života.

Neustále pracuje, hodně píše, dá se nazvat opravdovým workoholikem.Dnes je známé spisovatelce už 65 let.

.

Halina Pawlowská zveřejnila fotku ze svého mládí, mnohé překvapila.

„Před dvaceti lety a dvaceti kily“ napsala Halina Pawlowská pod fotku na svém Instagramu.Tehdy vypadala trochu jinak, měla tmavé vlasy.

Známá spisovatelka se narodila v Praze.Její otec Vasil Kločurak pocházel z Ukrajiny, byl básníkem,o něco později si změnil příjmení na Kločurek.

.

Halina Pawlowská vystudovala gymnázium, poté nastoupila na FAMU, kde studovala dramaturgii a scenáristiku.

Její milovaný manžel Zdeněk zemřel před sedmi lety.Spisovatelka není vdaná, ale žije se svým přítelemKarlem Czabanem.

.

Ještě nedávno se spekulovalo, že Halina Pawlowská plánuje svatbu.Spisovatelka a moderátorka to komentovala vtipným způsobem.

„Svatbě bych se nebránila. Nikdo ani neví, jestli už nebyla“ řekla tehdy Halina Pawlowská.

.

Řekla to, protože už to měla.Její první svatba byla tajná, o tom absolutně nikdo nevěděl, ani její rodiče.Takže možná něco naznačila.

„A vzhledem k tomu, že už nežijí, tak by to v podstatě zase byla tajná svatba. To můžu dopředu říct“ vysvětlila Halina Pawlowská.

.

V roce 1988 začala pracovat v oblasti zabavy v Československé televizi, později se věnovala novinám a publiccistice.Začala v zábavné show Banánové rybičky.

Od počátku devadesátých let začala pracovat v deníku Metropolitan a později v deníku Telegraph, v němž se dokonce stala šéfredaktorkou.Teď jen píše knihy, kterých má už přes třicet.

.

Má dvě děti, starší dceru Natálii a mladšího syna Petra.Teď si spisovatelka užívá života.

Share