„Závidím lidem, že se mohou doma nudit“: Miluška Bittnerová má vlastní názor na karanténu

Herečka Miluška Bittnerová má vždy svůj vlastní názor.Stejně tak má i svůj názor na koronavirus a pro zavedený vládounouzový stav.

Například nechápe lidi, pro které se karanténa stala velmi vážnou zkouškou a nemohou ji vydržet.Herečka je totiž už půl roku téměř celou dobu doma, poté co porodila svou dceru Betynku.

.

Herečce Miluše Bittnerové se před půl rokem úplně změnil život, když porodila svou dceru.Už ani netušila, že bude maminkou, ale stalo se.

Miluše Bittnerová říká, že být matkou je zároveň krásný a děsivý pocit.Přiznává, že se teď velmi bojí o své dítě.

.

„Kdyby někdo mé dceři ublížil, zabila bych ho. Obdivuji rodiče, kteří pachatele nechali nakonec jít“ řekla Miluška Bittnerová.

Ale také herečka přiznává, že během svého mateřství cítí, že její mozek už tak aktivně nefunguje.Podle ní má nižší IQ,alespoň se jí to zdá.

.

„Nevím, co s tím mám dělat, ale pociťuji to na sobě, treba si hraji s hračkou pro Betynku, tu už to nebavi, ale já koukám na panáčka, jak se houpe na gumičce“ pověděla Miluše Bittnerová.

Herečka nerozumí lidem, kteří nemohou vydržet v karanténě jen několik týdnů.Sama je podle svých slov posledních šest měsíců téměř celou dobu doma.

Samozřejmě to souvisí s dítětem, protože nemá čas dělat všechnu práci v domácnosti a stará se o své miminko. Být matkou je opravdu těžké.

„Závidím lidem, že se mohou doma nudit, taky bych se ráda nudila. Hned bych jenom spala“ komentovala situaci herečka.

Pro ni samu koronavirus a karanténa v zemi jsou velmi nepříjemné.Například její dcera přes den spí jen na ulici, takže kdyby byla zakázána vůbec chodit ven, byla by to pro ni noční můra.

Share