Hana Gregorová se vyjádřila ke spekulacím o rozchodu s o 32 let mladším partnerem: Prozradila, jak to je

Hana Gregorová se se svým partnerem Ondřejem Koptíkem nějakou dobu neobjevila na veřejnosti. Někteří lidé si navíc všimli, že herečka zhubla. Kvůli tomu se objevily spekulace, že by se partneři mohli rozejít. Teď v pořadu Showtime promluvila o svém vztahu. Píše o tom CNN Prima News.

Hana Gregorová / Zdroj: youtube.com

Herečka v poslední době trávila hodně času na sousedním Slovensku. Důvodem bylo natáčení seriálu. Nedávno ale měla několik volných dní a rozhodla se vrátit do Prahy.

V centru města se setkala s módním návrhářem Mirkem Bártou. Tam je viděla reportérka pořadu Showtime a zeptala se herečky, zda se s partnerem opravdu rozešla, jak o tom psala některá bulvární média.

Hana Gregorová s partnerem Ondřejem Koptíkem / Zdroj: tv.blesk.cz

„To jsem věděla, že padne tahle otázka. Není to pravda, toť vše,“ řekla Hana Gregorová. Vysvětlila, že se nepotřebuje ukazovat.

Navíc nevidí smysl komentovat vše, co se o ní píše. Dodala, že ve svém věku je asi ještě atraktivní, že o ní média píší takové věci.

Hana Gregorová / Zdroj: youtube.com

Na premiéru filmu Cirkus Maximum by ale herečka měla přijít se svým partnerem. Bude to 13. října. Zatím si užívá teplých letních dnů.

Psali jsme:„Nikdy jsem neřešila, kolik mi je“: Dagmar Havlová se podělila s fanoušky o tajemství své krásy

PSALI JSME: POPRVÉ SE PO ODCHODU PETRA KELLNERA UKÁZALA JEHO MANŽELKA RENÁTA: JAK NYNÍ VYPADÁ NEJBOHATŠÍ ČEŠKA

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ MĚ MANŽEL NA LETIŠTI NEPOTKAL, HNED JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE JE NĚCO ŠPATNĚ

Share