Hana Maciuchová by oslavila 77. narozeniny: Komu herečka odkázala svůj milionový majetek

Hana Maciuchová by 29. listopadu oslavila 77. narozeniny. V lednu 2021 tento svět ale opustila, bylo jí 75 let. Příčinou smrti byla rakovina. Herečka věděla, že může tento boj se zákeřnou nemocí prohrát, a tak sepsala závěť dva měsíce před smrtí. Píše o tom CNN Prima News.

Herečka měla rakovinu prsu a v roce 2016 se uzdravila. Byla šťastná, ale také věděla, že se zákeřná nemoc může vrátit.

Hana Maciuchová / Zdroj: youtube.com

Po třech letech jí lékaři diagnostikovali rakovinu slinivky. Bojovala ale statečně, podstoupila chemoterapii a ozařování. Tehdy prožívala těžké období, ale nechtěla si stěžovat.

„Snášela bolesti, nechtěla opiáty, protože v té době ještě hrála v Divadle Ungelt. Muselo to být strašně těžké,“ řekl v rozhovoru pro portál Aha! její partner, lékař Karel Valdauf.

Hana Maciuchová / Zdroj: youtube.com

Když si Hana Maciuchová uvědomila, že může brzy zemřít, odjela ke své sestře Silvii která žije v Olomouci. Herečka opustila tento svět 26. ledna 2021.

Krátce předtím sepsala závěť. Chtěla, aby její bratr Milan dostal 2 miliony Kč v hotovosti i auto Škoda Octavia. Její sestra Silvie spolu se svým manželem Ivanem měla dostat byt v Praze a chalupu v Českém ráji. Své sestřenici Vandě odkázala 100 tisíc Kč.

Hana Maciuchová / Zdroj: youtube.com

Herečka neměla děti. Ve věku 35 let onemocněla a podstoupila chirurgický zákrok. Poté jí doktoři řekli, že bohužel nikdy nebude matkou. Tato zpráva pro ni byla šokující, ale musela se s tím smířit.

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ SKONČILA V NEMOCNICI NA KAPAČKÁCH. „VĚŘÍM V ZÁZRAK,“ POPSALA SVÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

PŘIPOMÍNÁME: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ PROŽÍVÁ TĚŽKÉ OBDOBÍ, KVŮLI DRAHOTĚ SE HEREČKA PŘESTĚHOVALA: „PLYN ZAČAL BÝT EXKLUZIVNÍ VĚC“

Share