Jaroslava Obermaierová prožívá těžké období, kvůli drahotě se herečka přestěhovala: „Plyn začal být exkluzivní věc“

Inflace je velkým problémem nejen pro běžné občany, ale i pro některé hvězdy. Zvyšování záloh na energie nutí lidi šetřit. Herečka Jaroslava Obermaierová momentálně prožívá těžké období. Píše o tom server Aha!

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

Jaroslava Obermaierová musí opět řešit svou finanční situaci. Herečka v minulosti žila se synem v bytě na pražském Žižkově. Po zvýšení nájemného byla nucena se přestěhovat.

Vysvětlila, že neměla peníze na nájem, tehdy jí zvedli činži a musela platit více než 11 tisíc Kč. Většinu času proto nyní tráví na chalupě, do hlavního města jezdí jen kvůli práci.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nyní má herečka obavy, zálohy se zvýšily, neví, co bude dál. Mohla by šetřit na jídle, ale potřebuje, aby jí bylo teplo. Energie jsou teď drahé.

„Bojím se, že nám vypnou plyn,“ cituje Jaroslavu Obermaierovou server Aha! Je vyděšená a neví, kde by si mohla půjčit peníze.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Plyn začal být exkluzivní věc,“ dodala Obermaierová. Pobírá důchod, ale také pracuje, protože potřebuje více peněz. Nyní prožívá těžké období.

Psali jsme:Milan Drobný o návratu do Prahy z Paříže: „Po čtyřech hodinách jsme se dostali do letadla do Vídně“

PSALI JSME: TEREZA BRODSKÁ SE POCHLUBILA SNÍMKEM S ODHALENÝM TĚHOTENSKÝM BŘÍŠKEM: BRZY SE POD NÍM OBJEVILA HROMADA KOMENTÁŘŮ

PŘIPOMÍNÁME: NEJDŘÍV MODERÁTORKA, A TEĎ I ZPĚVAČKA: BORHYOVA ZVEŘEJNILA SVOU PRVNÍ PÍSEŇ. ČÍM PŘAKVAPILA TENTOKRÁT

Share