Hanychová promluvila o pohlaví a jménu společného miminka se Soukupem: co modelka svým fanouškům prozradila

Agáta Hanychová už se nemůže dočkat společného potomka s Jaromírem Soukupem. Stejně tak na miminko čeká a rodina modelky včetně její maminky Veroniky Žilkové, která řekla, že si mediální magnát dítě velmi přál. Veřejnost nyní zajímá, jakého pohlaví děťátko bude a jaké jméno rodiče pro něj vybrali. Agáta se o tom to tématu rozpovídala na svých sociálních sítích. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Pro Hanychovou to už bude třetí miminko a její syn a dcera se dočkají dalšího sourozence. Šťastní budoucí rodiče jsou spolu pouze několik měsíců, proto se dá předpokládat, že těhotenství je teprve na začátku. Příznivci Agáty ale již teď chtějí vědět, jaké pohlaví miminko bude a jaké jméno dostane.

„Pohlaví ještě nevíme. Že jsem těhotná, se provalilo dříve, než bych bývala chtěla,“ rozpovídala se na Instagramu Agáta Nanychová s tím, že těhotenství je rozhodně mladší než tři měsíce.

Modelka rovněž podotkla, že těhotenství je velmi čerstvé a jméno zatím pár nevybírá. Agáta říká, že musí podstoupit ještě mnoho vyšetření a je velmi pověrčivá. Veřejnost si proto bude muset na další informace počkat.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Nakonec modelka prozradila, že během těhotenství nedrží žádnou dietu a aspoň nyní si prý může dopřát vše na co má zrovna chuť.

Psali jsme:Aneta Vignerová poslala svému synovi dojemný vzkaz: „Jsi ten nejlepší kluk pod sluncem a spolu zvládneme úplně vše“

PSALI JSME: „DÍKY COVIDE, TAKHLE JSEM TO ÚPLNĚ ZASE NEMYSLELA“: VERONIKA ARICHTEVA PROZRADILA, ŽE SE NAKAZILA CELÁ JEJICH RODINA

PŘIPOMÍNÁME: ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O KONFLIKTECH V RODINĚ: PROČ UŽ NECHCE SDĚLOVAT SVÉ SOUKROMÍ

Share