Hanychová se ukázala nalíčená i bez make-upu: Fanoušci mají jasno. Co jí řekli

Před několika měsíci se Agáta Hanychová stala moderátorkou, ve svém pořadu Holčičky se baví s různými slavnými hosty. Pokaždé se samozřejmě připravuje na natáčení, před kamerami se vždy objevuje nalíčená. Před pár dny však na svém Instagramu ukázala, jak vypadá bez make-upu.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Agáta Hanychová se teď připravuje na příchod miminka. I přes to, že se dcera narodí zhruba za měsíc, stále pracuje. Stará se také o svého partnera, děti a komunikuje s fanoušky.

Nedávno zveřejnila na svém Instagramu koláž ze dvou fotek. Na jednom snímku je nalíčená, už se připravila na natáčení, na druhém byla bez make-upu.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Ptala se lidí, jestli si ve svém věku může dovolit chodit bez make-upu. A ačkoli o tom sama Agáta pochybuje, její fanoušci tvrdí, že může.

Napsali jí, že bez make-upu vypadá lépe a dokonce i mladší. „Je to lepší než ten cirkusácký make-up ve vašem pořadu,“ reagovala jedna žena.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

„Jste daleko přirozenější a hezčí bez make-upu,“ napsala jedna z fanynek. „Zrovna na těchto dvou fotkách, vypadáš Agátko, bez make-up mladší,“ uvedla další. „Sluší vám to více přirozeně. Ten make-up jako u klauna je přehnaný,“ dodala další ze sledujících.

PSALI JSME: TĚHOTNÁ HANYCHOVÁ MÁ SRDCE NA PRAVÉM MÍSTĚ: JAK POMOHLA NEMOCNÉMU KLUKOVI

PŘIPOMÍNÁME: 79LETÝ ROBERT DE NIRO PO DLOUHÉ DOBĚ VE SPOLEČNOSTI: FANOUŠCI HO MÁLEM NEPOZNALI

Share