Těhotná Hanychová má srdce na pravém místě. Jak pomohla nemocnému klukovi

Zhruba za měsíc se Agáta Hanychová stane trojnásobnou maminkou. Navzdory tomu natáčí svůj pořad Holčičky a navštěvuje různé akce. Navíc myslí nejen na své děti, nedávno pomohla jednomu nemocnému klukovi.

Server Stars24.cz píše, že Agáta Hanychová plánuje, že po porodu stráví doma jen týden a pak začne něco dělat. Vysvětlila, že pokud bude s dítětem neustále doma, pak by to pro ni bylo psychicky náročné.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nyní se připravuje na narození dcery, ale přesto pomáhá i dalším dětem, které mají určité zdravotní problémy. Zasáhl ji příběh malého Honzíka.

Chlapec od narození se bez pomoci druhých neobejde. Trápí ho mozková obrna, takže má problémy s dýchacími cestami a těžko se mu odkašlává.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Agáta Hanychová spolu se zástupci nadačního fondu Naše plíce předala klukovi speciální přístroj a další příslušenství. Jeho život se díky kašlacímu asistentu trochu zlepší. Tento přístroj navíc pomůže dalšímu nemocnému klukovi Martínkovi.

„Každého člověka se dotýká, když jsou děti nemocné, takže jsem ráda, že se najdou lidi, kteří rádi pomáhají. Pro každého by měla být charita a dobročinnost důležitá,“ cituje Hanychovou Stars24.cz.

Agáta Hanychová předala kašlacího asistenta / Zdroj: Presscode, Stars24.cz

Maminka malého Honzy Kateřina Chudobová poděkovala všem 77 lidem, kteří finančně přispěli a tak pomohli jejímu synovi. Teď pro něj nebude kašel tak bolestivý. Neoficiálně dostal kluk ten přístroj před třemi měsíci, ale teprve nedávno došlo k oficiálnímu předání.

PSALI JSME: STANISLAV HLOŽEK SI POSTĚŽOVAL NA ZDRAŽOVÁNÍ: „JE TO VIZITKA TĚCH, KTEŘÍ SE O NÁS MAJÍ STARAT“

PŘIPOMÍNÁME: HELENA VONDRÁČKOVÁ NAŠTVALA FANOUŠKY NA SLOVENSKU: ROZHODLA SE CELOU SITUACI VYSVĚTLIT

Share