Hluboký zármutek rodiny Tomáše Kluse: “Tak buďte stateční“

Rodina známého české zpěvačka, šestatřicetiletého Tomáše Kluse, několik týdnů se starala o neobvyklého domácího mazlíčka.

Tomáš Klus/Zdroj: YouTube

Trojnásobnému tatínkovi před sedmi týdny potomky donesli kuře, které dostalo jméno Oreo. Rodina s radostí se o mazlíčka starala. Oreo bylo zavrhnuto jeho matkou.

Nakonec na svém instagramovém profilu zpěvák sdělil příspěvek, kde oznámil nešťastnou novinu. Se svým docela exotickým mazlíčkem museli rozloučit.

“Ne šťastné jest dělati z kuřat na okraji lesa domácí mazlíčky, neboť srdéčka dětská k nim přirůstají a ač ony ( drůbež ) pak přerůstají z krabic a trousí fekálie po koupelně, stále vroucněji jsou ratolestmi milovány,“ napsal v popisku do fotky své dcerky s kuřetem zpěvák.

Nicméně do této pohody přišla kočka, a právě její obětí se stal nový mazlíček jeho rodiny. “A pak. Přijde kočka. Oreo bylo borec. Všechno dalo, zavržení matkou i hodně fyzickou lásku vší naší i návštěvní drobotiny. Odešlo doufám rychle,“ dodal.

K kuřeti se připoutali i sledující Tomáše Kluse, kteří v komentářích pod příspěvkem vyjádřili svou soustrast.

“Ale ne. Tak buďte stateční, dali jste mu, co jste mohli a myslím, že mnoho kuřátek nikdy takovou kopici lásky a péče nezažilo. Tak si alespoň krásně žilo,“ okomentovala jedna paní.

ČTĚTE TAKÉ: AGÁTA HANYCHOVÁ SE PUSTILA DO JITKY ČVANČAROVÉ: JAK NA TO HEREČKA REAGOVALA A JAK SE MODELKA HÁJILA

PSALI JSME: NÁVRAT NA VÝSLUNÍ: NĚKTEŘÍ LIDÉ PŘIROVNÁVAJÍ VERONIKU ARICHTEVU K EVĚ BUREŠOVÉ. PROČ

Share