Hokejová legenda Jaromír Jágr slaví 48. narozeniny : Proč jedinou osudovou ženou jeho života tak zůstává maminka

Jaromír Jágr má narozeniny hned druhý den po Valentýnu. Hokejové legendě dnes bylo 48 let. Nicméně, včera byl den zamilovaných, dnes má narozeniny on sám, ale pořád zůstavá bez lásky vedle sebe.

Když se Jágr rozešel s Veronikou, už neměl žádný nový vztah. Během svého života měl hvězda šest důležitých vztahů, ale všichni se zhroutili. A teď je Jaromír Jágr opět sám.

.

Za dva roky bude Jaromíru Jágrovi padesát let. Neměl však ani jednu manželku, v tuto chvíli nemá ani přítelkyni a už vůbec nemá žádné dítě.

Legenda českého a světového hokeje nemá s žádnou z dívek normální vztah. Buď s ním dívky nevydrží, nebo si ještě nevybral normální dívku, je tu jen jedna možnost.

.

Nicméně všechny jeho dívky měly něco podobného.Všechny úžasné krásy, prostě topmodelky. Po nějakém společném životě se však věci nestaly tak dobré jako byly na začátku vztahu.

Loni se šířily drby o románu Jaromíra Jágra s Danielou Hantuchovou. Tehdy se hokejista společně s tenistkou procházel krásnou Prahou, pak údajně vešli do jednoho domu, po kterém je nikdo neviděl.

.

O tom, zda měli ještě nějaké schůzky nebo jaký vztah, nikdo nic neví.

V lednu se vedle Jaromíra Jágra začala objevovat AnežkaFojtáchová.Vztah se však nestihl ani nastartovat.

„Anežka vypadá úžasně a znamenitě. Toho umí využít, ale nemá vůbec žádné srdce“ řekl bývalý partner mladé zpěvačky. Během tohoto vztahu stihl vycítit všechno dobré a všechno špatné.

.

Jak je to nyní s osobním životem Jaromíra Jágra, nikdo spolehlivě neví.

.

Jednou z prvních byla Iva Kubelková. Poté Jágr randil s Nicol Lenertovou. Potom měl vztah s Andreou Verešovou.

.

Roman s Lucií Borhyovou netrval dlouho, jen pár týdnů. Jaromír Jágr měl poté opravdu dlouhodobý vztah s Innou Puhajkovou. Mimochodem právě ona se hokejistovým fanouškům nejvíce líbila.

.

.

.

.

Jeho poslední přítelkyní byla Veronika Kopřivová.

.

Nyní je Jaromír Jágr údajně volný. A je jedním z nejžádanějších snoubenců Česka.

.

Share