“Udělala jsem 30 plastických operaci pro svého přítele”: Ale jsem se nestala šťastnou

Nejhorším, co muže být ve vztahu, kdy jeden začíná říkat druhému nelibosti kvůli jeho zevnějšku. Muže to zničit sebehodnocení a dokonce i navést člověka na bláznivé činy. Například, na 30 plastických operaci.

Přesně to se stalo s 22 letou hvězdou YouTube z Hongkongu, která se jmenuje Berry NG

.

Její přítel, který byl o 9 let starší, miloval supermodelek a stále porovnával Berry s nimi. Kvůli tomu, dívka začala měnit svůj zevnějšek pomoci plastických operaci, aby se víc líbila svému příteli.

Je to forma emocionálního násilí…

Ředitel psychiatrického institutu státu New-York, Jeffrey Liberman, vysvětlil, že subjekt zneužívání neodchází kvůli nízkému sebehodnocení a nevíře, že muže si najít někoho jiného, nebo si proste mysli, že si zasloužili takový vztah.

.

Berry nevadilo, kdy její přítel způsobil její proceduře, kterou dívka udělala v 17 let.

Místo odporu, dívka utratila 137 dolarů na tři injekci, a potom ještě 3000 dolarů na jiné kosmetické procedury, většinu z jakých udělala v 21 rok.

Všechno dívka dělala, s naději, že její přítel řekne, že je hezčí, než té dívky, se kterými ji porovnával.

Kdyby můj přítel, v ten čas mě zastavil, a řekl, že jsem dostatečně hezká, já bych ukončila, ale to neřekl”,- řekla Berry.

.

Místo toho, přítel začal kritizovat její prsa.

.

“Kdy se díval na porno a viděl modelku s velkými prsy, křičel:’Jaké velké! Jsou úžasné!’”,- řekla dívka.

Potom Berry lehla pod nůž, aby zvětšila prsa, s naději, že přítel to také bude mít rád, ale se zůstal nespokojeným.

Řekl, že nežádal, aby dělala tou operaci.

Berry pochopila, co udělala s sebou po tom, jak její maminka přišla k ni po operaci do nemocnici.

.

Když uviděla, jak silně se změnila její dcera, maminka se rozplakala. Přesně v ten den, dívka pochopila, co s sebou udělala.

Berry se rozloučila s přítelem a ve dnešní době užívá svůj kanál na YouTube, aby povídala jiným dívkám, jakými nebezpečnými mohou být plastické operace.

Nedávají se na všechny operaci, dívka říká, že nikdy nezávisela od plastické chirurgii, a prostě chtěla přinést radost člověku, kterého milovala.

Kdy se u holky zeptali, co by vybral, svůj současný vnějšek, nebo její minuly obličej, to odpověděla, že určitě by vybrala svůj minuly obličej, a je ji škoda, že nemůže ho vrátit.

.

“Prostě chci říct všem, že jsme lépe vypadáme od přírody, takovými, jakými jsme se narodily. Doporučuji vám být sebou a žít životem, který mate. Říkám, že jste vypadáte úžasně!”,- napsala Berry na svém Instagramu.

Dívka také řekla, že se nebojí špatných komentářů, protože nejsou natolik strašné, jak ležet na studenem kovovým stolu, kdy nemáš v sobě nic, kromě označení propiskou, které udělal doktor.

Berry ve videu roku 2015, a v videu, které natočila před tři měsíci

.

Nakonec Berry zvládla se uklidnit a ve dnešní době odvážně říká: “Možná nemám přírodní obličej, ale mám víc čisté srdce, než ostatní”.

Share