Hosté jsou největší zlo na zemi: Škoda, že jsem si to uvědomila až v padesáti

Můžete mě považovat za špatnou hospodyni, psát rozzlobené komentáře a odsuzovat. Ale určitě se souhlasíte s mým názorem. Nedávno mi bylo padesát. A víte, co jsem si přála, když jsem sfoukla svíčky? Nikdy a za žádných okolností nepřijímat hosty.

Jídlo/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Zde jsou mé silné argumenty pro vaši otázku“proč“:

Nejsem Popelka. Vzpomínám si, jak moje máma vždycky běhala po bytě se saláty pro hosty. A její kamarádky jen seděly na gauči a hlasitě se smály. Kvůli tomu nechci zvát k sobě hosty.

Jídlo/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Našla jsem skvělou alternativu. S kamarádkami často chodíme do restaurace a kavárny. Je to pohodlnější a úspornější pro mou peněženku. A taky se necítím jako služka.

Pokud host nemá náladu, atmosféra v domě bude zničena. Dorazila ke mně kamarádka, která něco naštvaně vyprávěla. Tak jsme seděly hodinu v kuchyni a pak ona šla pryč. Ale dusivá atmosféra zůstala doma. Tehdy jsme se s manželem ještě velmi pohádali a až do večera jsme spolu nemluvili.

Jídlo/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nejvíc mě ale štve, když přijíždějí příbuzní a zůstávají přespat. Někteří si myslí, že jsem jejich služka, a mám ráno je vzbudit a připravit pro nich snídání. Byly to důvody, proč hosty nenávidím.

Jídlo/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: SHEIKH AID AL-QARNI: „5 MINUT A VŠECHNY PROBLÉMY S MANŽELKOU JSOU VYŘEŠENY“

PŘIPOMÍNÁME: „NIKDO NEVÍ, JAKÁ JSEM ŽENA, MATKA, MANŽELKA“: MARIE RŮŽIČKOVÁ TVRDĚ ODPOVĚDĚLA KRITIKŮM A ŘEKLA, PROČ MANŽEL VLADIMÍR NEJEZDÍ NA DOVOLENÉ

Share