„Nikdo neví, jaká jsem žena, matka, manželka“: Marie Růžičková tvrdě odpověděla kritikům a řekla, proč manžel Vladimír nejezdí na dovolené

Vladimír Růžička neměl možnost odcestovat do Turecka se svou manželkou Marií a dcerou Lejlou na dovolenou, kterou jim dopřál. Poslal c nimi ale svou tchyni. Marie prozradila, proč její muž nemohl letět s nimi a také promluvila o kritice, které pravidelně čelí. Píše o tom web extra.cz.

Spolu jsou sedm let a vychovávají společnou dceru Lejlu. Jejich vztah pro mnohé lidi je ale stále trnem v oku. Na sociálních sítích je proto Marie často kritizována. Nyní proto Marie na sociálních sítích svým hejtrům odpověděla.

Žena neví, proč někdo na ni útočí, když ji vůbec nezná. „Nikdo neví, jaký jsem člověk, jaká jsem žena, matka, manželka,“ uvedla manželka hokejisty s tím, že se stará o domácnost, pravidelně vaří a pečuje o svou rodinu.

Růžičková upřesnila, že na Instagramu často kritiky blokuje a nechce na svých sociálních sítích mít negativní komentáře.

Vladimír a Marie Růžičkovi / Zdroj: youtube.com

Marie tvrdí, že za sedm let jí nikdo nikdy nic neřekl do očí. Žena dodala, že ani přátelé jí vztah nepřáli a záviděli jí. Zůstala Růžičkové proto jenom jedna kamarádka.

Manželka hokejového trenéra podotkla, že se Vladimírovi líbí a to je jeden z důvodů, proč jsou stále spolu. Se svým vzhledem je spokojená.

„Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem topmodelka, že jsem krásná, huba by mi upadla,“ odpověděla kritikům Marie.

Růžičková také řekla, proč manžel s rodinou nejezdí na dovolené. Nemá prý rád teplo a volno tráví doma pod pergolou nebo v bazénu. Nevidí v tom nic divného, že Vladimírova rodina k moři jezdí bez něho.

PSALI JSME: JITKA SMUTNÁ SE UKÁZALA PO DLOUHÉ DOBĚ A PŘEKVAPILA SVOU POSTAVOU: CO STOJÍ ZA HEREČČINÝM HUBNUTÍM

PŘIPOMÍNÁME: „PRO DOBROTU NA ŽEBROTU“: UPŘÍMNÁ ZPOVĚĎ ŠÁRKY REZKOVÉ O VZTAHU S DOMINIKOU GOTTOVOU, KTERÉ KDYSI POMOHLA

Share