„Já hraju, abych přežila“: Jaroslava Obermaierová má obavy, že by jí vypnuli plynový kotel

Jaroslava Obermaierová za svou kariéru ztvárnila velké množství rolí. Většina diváků ale ví, že hraje Vilmu Nyklovou v seriálu Ulice. Je jí nyní 76 let a mohla by odejít do důchodu, nicméně musí pracovat. Má obavy, že by mohla v zimě umrznout. Píše o tom portál Onlyu.cz.

Jaroslava Obermaierová už by v seriálu Ulice hrát nechtěla, má však obavy, že by mohla skončit na ulici. Server Aha! píše, že pokud nebude hrát, zůstane jí na den 100 Kč a taková částka jí rozhodně nebude stačit na život.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho má herečka doma plynový kotel a má obavy, že by jí mohl být vypnut. Novinářům řekla, že to je také důvod, proč se nyní velmi bojí.

Vidí, jak zdražují energie, potraviny a další zboží, a tak se snaží udržet si práci. Žije sama, takže pracuje, aby se mohla uživit.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: tv.blesk.cz

S manželem se rozvedla v roce 1982 a pro Blesk.cz řekla, že to byla nejkrásnější událost v jejím životě. Vysvětlila, že manžel nenosil domů žádné peníze, a tak ho dokonce živila.

Teď ale prožívá těžké období, krize negativně ovlivňuje její život. Přiznává, že kdyby měla dost peněz, už by nepracovala. Ale kvůli současné situaci stále hraje.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

„Já hraju, abych přežila. Je v tom samozřejmě nadsázka, ale je pravda, že asi žádný důchodce nemůže žít v Praze jen z penze,“ řekla pro Aha! Jaroslava Obermaierová.

Ale na druhou stranu ji práce drží při životě, ve svých 76 letech se cítí zdravá. Často nechce jít do práce, ale když začne hrát, tak ji to baví.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: tv.blesk.cz

Kromě toho má ještě kamarády, kteří by jí v případě potřeby mohli pomoci. Herečka se ale zatím snaží své problémy řešit sama.

Psali jsme:Radek Brzobohatý s krásnou herečkou měl utajovanou dceru Radanu: „On si mě pojistil tím, že mě přivedl do jiného stavu

PSALI JSME: VÁCLAV NECKÁŘ ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZDRAVOTNÍM PROBLÉMŮM: JEHO BRATR JAN PROZRADIL, CO SE ZPĚVÁKOVI STALO

PŘIPOMÍNÁME: MÍSTO LUXUSNÍHO HOTELU ZVOLILA KARAVAN: HELENA VONDRÁČKOVÁ UKÁZALA, JAK TRÁVÍ DOVOLENOU:“UŽÍVÁME SI TO TU PLNÝMI DOUŠKY“

Share