Iva Kubelková se pochlubila fotkou v plavkách z dovolené: „Čím je člověk starší, tím více to udržování postavy bolí“

Známá moderátorka a modelka Iva Kubelková má skvělou postavu. Udržovat se v kondici je pro ni nyní o něco složitější, než tomu bylo dříve. Ale určitě by jí mohly závidět ženy jejího věku. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Nyní je jí 45 let, ale pro ni je věk jen číslo, vypadá skvěle a má krásnou postavu. Nedávno odjela na dovolenou do Řecka a v úterý zveřejnila novou fotku.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

Modelka se nechala vyfotit v plavkách na pláži, ukázala své ploché břicho a dlouhé nohy. Fanoušci napsali spoustu příjemných komentářů.

„Stravu si nijak zvlášť nehlídám,“ prozradila pro Život v Česku Iva Kubelková. Už přes dvacet let však nejí maso. Její jídelníček je proto trochu jiný.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

Díky tomu se cítí lépe, ale také říká, že jí, co chce. Například jí dorty, když má na ně chuť, ale nedělá to každý den.

Kromě toho je podle ní důležitý i pohyb. Teď sice přímo nesportuje, ale pořád je hodně aktivní. Ale je třeba říct, že má ráda kruhové tréninky a rozhodně ji nebaví běhání.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

„Co vám budu povídat, čím je člověk starší, tím více to udržování postavy bolí. Chce to pohyb, opravdu hodně pohybu,“ dodala Iva Kubelková.

PSALI JSME: 85LETÁ MAMINKA YVETTY BLANAROVIČOVÉ SE PROSLAVILA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: „JEDNOU JSEM JÍ ŘEKLA, ŽE SE NA NI DÍVALO ASI 90 000 LIDÍ“

PŘIPOMÍNÁME: SLOVÁČEK A PATRÁSOVÁ STRÁVILI SPOLEČNOU DOVOLENOU PO INCIDENTU S AUTEM: HUDEBNÍK PROZRADIL, KDE BYLI A JAK ODPOČINEK PROBÍHAL

Share