Jak bydlí čtvrtý prezident Petr Pavel: co o něm říkají sousedé

Petr Pavel před pár dny vyhrál prezidentské volby. Lidé se nyní zajímají o to, jak žije generál ve výslužbě a nová hlava státu. Se svou ženou Evou Pavlovou bydlí v obci Černouček nedaleko hory Říp. Píše o tom server Living.iPrima.cz.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

V této malé obci žijí necelé tři stovky lidí, posledních deset let tam bydlí i Petr Pavel s manželkou. Po inauguraci se ale bude muset přestěhovat. Nyní jeho dům hlídá policejní ochranka.

Jeho dům je na okraji obce, vypadá jako jiné novostavby, není ničím výjimečný, dalo by se dokonce říci, že ve srovnání s jinými domy vypadá i skromně.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Nový prezident má výborné vztahy se svými sousedy. Jsou rádi, že s nimi generál ve výslužbě komunikuje, chodí s nimi do hospody apod. Uvědomují si však, že brzy bude nucen opustit jejich vesnici a přestěhovat se do Prahy.

„Přinesl nám třeba poštu a šli jsme i společně na procházku se psem. Petr Pavel je hrozně fajn, potkáváme se buď venku, nebo v hospodě,“ řekla pro CNN Prima News jeho sousedka.

Petr Pavel u svého domu / Zdroj: youtube.com

Eva Pavlová je také zastupitelkou obce. Nedávno řekla, že by v této funkci ráda pokračovala, i když se brzy stane první dámou.

PSALI JSME: JOSEF DVOŘÁK PROMLUVIL O SVÉM DŮCHODU: „MNĚ TO PŘIPADÁ DIVNÉ“

PŘIPOMÍNÁME: „MĚLA JSEM NAKROČENO KE ZHROUCENÍ“: SIMONA KRAINOVÁ PROZRADILA, PROČ SE ZMĚNILY JEJÍ ŽIVOTNÍ PRIORITY

Share