„Měla jsem nakročeno ke zhroucení“: Simona Krainová prozradila, proč se změnily její životní priority

Simona Krainová se proslavila před třiceti lety, je známá nejen v Česku, ale i v dalších zemích. Za pár týdnů oslaví modelka jubileum, konkrétně 50. narozeniny. Vždy vypadá skvěle a na Instagramu ukazuje své krásné fotky. V rozhovoru pro portál eXtra.cz ale prozradila, že se před časem ocitla na pokraji zhroucení.

Nedávno se její životní priority změnily, teď už nevěnuje práci tolik času jako dříve. Pořád něco plánuje, ale teď už se nesnaží, aby to bylo tak dokonalé, jak to chtěla v minulosti. „Život je krátký a chci si ho víc užívat,“ řekla pro eXtra.cz Simona Krainová.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Chce trávit více času s lidmi, které má ráda, cestovat s dětmi a dělat věci, které ji baví. Vysvětlila, že už chce trochu více odpočívat a užívat si života, protože v posledních letech hodně pracovala, takže byla vyčerpaná.

Modelka už nemohla normálně spát, přesněji řečeno spala jen 4 hodiny denně, protože chtěla všechno stihnout a zvládnout to na 100 procent. Mělo to vliv i na její zdraví. Rozhodla se proto, že je třeba již změnit priority.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Pracovala, starala se o své syny a rodinu, cvičila, často byla v ateliéru, pracovala na své značce atd. Nebylo to jednoduché životní období, a tak nakonec pochopila, že už nemůže dělat všechnoa řekla si, že už nemá na nic chuť.

Nechtěla se tak cítit, chtěla to změnit a poté se rozhodla, že nebude nic dělat. Po chvíli si ale uvědomila, že to nebylo nejlepší řešení. „Měla jsem nakročeno ke zhroucení,“ dodala Simona Krainová.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Přátelé jí doporučili dovolenou na Srí Lance, kde se začala věnovat ajurvédě. Ale nebyla to jednoduchá cesta. Modelka to označila za očistu těla i duše. Po třech dnech už se chtěla vrátit domů, ale rozhodla se zůstat a pak byla ráda, že na Srí Lance strávila měsíc. Tam si uvědomila, že je šťastná a že nic nepotřebuje.

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ PŘOŽILA HERECKOU KRIZI: PROZRADILA, CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BINIAS POSLALA POJKAROVÉ DRSNÝ VZKAZ: „PROBER SE A PŘESTAŇ LHÁT“

Share