Jako dvě kapky vody: Lucie Zedníčková vyrazila do společnosti s dcerou Amelií

Herečka a moderátorka Lucie Zedníčková vyrazila do společnosti se svou dcerou Amelií Pokornou Zedníčkovou. Slečna vyrostla do krásy. Dcera se rozhodla jít ve stopách matky, věnuje se také herectví. Píše o tom server Expres.cz.

Maminka s dcerou přišly na premiéru filmu Spolu. Amelie je velmi podobná své matce. Obě mají podobný tvar obličeje, stejné vlasy a modré oči. Kromě toho je Amelie už asi stejně vysoká jako její matka.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Herečka a moderátorka není příliš nadšená, že se její dcera věnuje herectví, protože ví, že tato práce není snadná.

„Vím, jak je to komplikované, jak je to těžké, je to takový život pořád nahoru a dolů. Chvíli jste úspěšná, pak zase ne,“ řekla Lucie Zedníčková v pořadu Experti.

Lucie Zedníčková a Amelie Pokorná Zedníčková / Zdroj: Expres.cz

Její dcera nyní studuje konzervatoř. Hodně času věnuje studiu, ale kromě toho také hraje a tančí. Ostatní věci pro ni nyní asi nejsou hlavní prioritou.

Poprvé se v seriálu Pojišťovna štěstí objevila ve dvou letech. Pak hrála v seriálech Sestřičky a Krejzovi. Před dvěma lety ztvárnila roli v seriálu Hvězdy nad hlavou.

Amelie Pokorná Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Dva roky chodila Amelie se studentem lékařské fakulty Sebastianem. Před několika měsíci se s ním ale mladá herečka rozešla. „Až přijde někdo, kdo mě bude stoprocentně podporovat v tom, co dělám, tak se třeba někomu otevřu,“ řekla tehdy pro Blesk.cz Amelie Pokorná.

PSALI JSME: JAROMÍR SOUKUP SE PUSTIL DO TEREZY HLŮŠKOVÉ: REAGOVALA NA JEHO SLOVA A NENECHALA NIT SUCHOU NA AGÁTĚ

PŘIPOMÍNÁME: PODLE ANDREJE BABIŠE BYL TOMÁŠ KLUS ČLENEM KARTELU: JAK NA TO ZPĚVÁK REAGOVAL

Share