Jakub Prachař o své ženě : „Naštěstí nejsem delší dobu ve styku“

Jakub Prachař svůj vztah s Denisou Dvořákovou nikdy nekomentoval ani neukázal. Ale jeho ještě stále manželka Agáta opakovaně ukázala všem svůj nový vztah. Jako by se snažila všem ukázat, že má nové štěstí, které je již vedle ní. Ale Jakub také nezapomněl zmínit svou ženu v televizi.

Herec a moderátor už několik měsíců randí s topmodelkou Denisou Dvořákovou, ale ještě nikdy nezveřejnil společnou fotku nebo stories.

.

Co samozřejmě nelze říci o jeho manželce, která opakovaně všem ukázala svého nového přítele.

.

Před několika týdny Agáta všechny „seznámila“ se svým novým partnerem Zdeňkem Turkem. Ve svém Instagramu již několikrát modelka vystavila fotky nebo stories s realitním makléřem.

.

Také na svých sociálních sítích si Agáta změnila příjmení z Prachařové na Hanychovou. Ke všemu se rozhodla změnit tetování na prstu.

.

Před časem se Kuba s Agátou rozhodli, že si na prstech udělají tetování s prvními písmeny jména toho druhého. Takže Agáta měla písmeno „K“ a Jakub měl „A“. Udělala z písmene „K“ kosočtverec.

.

Ale Jakub také nezůstává pozadu a říká, že má teď krásný život.

.

V éteru Máme rádi Česko s Liborem Boučkem dostal Jakub otázku: co je duck face? Herec se neztratil a okamžitě odpověděl: „Já už s ním naštěstí nejsem delší dobu ve styku.“

.

Všichni dobře pochopili, na koho narážel. Právě Agáta je známá svými fotografiemi s našpulenými rty.

Share