Jan Rosák musí v 75 letech stále pracovat: prozradil, jak se mu daří v důchodu a proč ještě chodí do práce

Populární moderátor Jan Rosák oslavil již 75. narozeniny a nyní se rozpovídal o svém důchodů a jak žije. Rosák dodal, že stále pracuje a nemůže zvolnit, protože nepřežije. Píše o tom web ceskeduchody.cz.

„Já se skutečně cítím o mnoho mladší, než říká občanský průkaz,“ uvedl moderátor s tím, že pořád pracuje, sportuje a chodí mezi lidi.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

Mimo jiné Rosák musí pečovat i o svůj vzhled, aby na obrazovce vypadal dobře. Televizní hlasatel řekl, že pravidelně chodí k holiči, kde se nechává ostříhat. O vousy se ale stará sám. Naposledy také podstoupil operaci víček, protože už špatně viděl.

Jan Rosák se také věnuje sportování. Fotbal již nehraje, ale má rád golf a tenis. Mnoho času se také snaží trávit se svými vnuky.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

Moderátor stále pracuje v rádiu a je také vidět v televizi. Kromě toho hraje v Divadle Radka Brzobohatého a také dostal roli v Divadle Broadway.

Rosák přiznává, že má toho hodně a mimo jiné připravuje degustace vína. „Kdybych zvolnil, tak bych umřel,“ tvrdí Rusák, který zatím nehodlá zlevňovat, jako jeho někteří vrstevníci.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

Moderátor je šťastný, že jeho povolání, které nemusí končit a může se mu věnovat i v pokročilém věku.

Jan Rosák promluvil i o svém důchodu, ve kterém je již 15 let. Podle něho stále nemáme dobrý důchodový systém. I když se penze valorizují, mnohým seniorům to nestačí. „Čili ten důchod je v podstatě minimum, co může ten chudák dostat, když nemá něco navíc,“ dodává umělec.

PSALI JSME: MARIE RŮŽIČKOVÁ OPĚT PŘEDVEDLA SVOU IDEÁLNÍ FIGURU: CO MANŽELKA EXHOKEJISTY ODPOVĚDĚLA SVÝM KRITIKŮM

PŘIPOMÍNÁME: SPLNILA SI SVŮJ SEN. SANDRA NOVÁKOVÁ UKÁZALA SVOU ZAHRADNÍ KUCHYNI: „DNESKA V TÝ KUCHYNI BUDU I SPÁT“

Share