Jan Šimša znovu odletěl do Íránu: jakou další plastickou operaci chce podstoupit

Jan Šimša z Brna je milovníkem plastických operací. Nedávno opět odcestoval do Íránu, kde chce podstoupit další chirurgický zákrok. Tentokrát jde o operaci zubů, chtěl si nechat udělat králičí tvar. Píše o tom web eXtra.cz.

Honza se už změnil k nepoznání, ale plánuje podstoupit ještě alespoň pár chirurgických zákroků. Změnil obličej, podstoupil operaci nosu a má také největší prsní implantáty v Česku.

Nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz řekl, že plánuje podstoupit operaci zubů. Z tohoto důvodu zamířil do Íránu, kde se setká se svým chirurgem, který mu již v minulosti pomohl. O své cestě napsal na svých sociálních sítích.

Jan Šimša vysvětlil, že íránští chirurgové jsou specializovaní na úpravy obličeje, takže jsou zkušení a svou práci dělají perfektně. Jsou dle jeho slov otevřenější, jsou připraveni to udělat tak, jak si pacient přeje.

Chirurgové v České republice to údajně neumí, navíc často říkají, že tonebude vypadat tak dobře, jak si člověk představuje. Proto cestuje do jiné země.

„Farshid Mahboubirad je jeden z nejlepších plastických chirurgů na světě, se zaměřením na Barbie obličeje a primárně nos,“ řekl pro eXtra.cz Honza Šimša. Před několika měsíci šla ke stejnému doktorovi i Lela Vémola.

PSALI JSME: MARIAN A IVA PATŘÍ K NEJDISKUTOVANĚJŠÍM PÁRŮM Z VÝMĚNY MANŽELEK: JAK DNES ŽIJÍ A CO PROZRADILI

PŘIPOMÍNÁME: MAGDA VÁŠÁRYOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU DCERU: ZDĚDILA KRÁSU PO MAMINCE

Share