Marian a Iva patří k nejdiskutovanějším párům z Výměny manželek: Jak dnes žijí a co prozradili

Diváci pořadu Výměna manželek si pravděpodobně pamatují Mariana a Ivu. Byl to jeden z nejdiskutovanějších párů. Iva poprvé otěhotněla v 15 letech, její partner je o 28 let starší. Show se zúčastnili před šesti lety. Před několika dny si Marian založil účet na TikToku a rozhodl se říct, jak žijí po této show. Píše o tom web Blesk.cz.

Marian prozradil, že po natáčení pořadu je spousta lidí kritizovala. Označili ho za pedofila a dědka. Lidé je nenáviděli, ale Marian chtěl upozornit, že to, co vidí v televizi, nemusí být pravda.

Marian / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil, že epizody jsou zkrácené a sestříhané. Autoři podle něj chtějí ukázat, že jedna rodina je údajně skvělá a druhá údajně špatná.

Založit si účet na TikToku mu doporučila jeho manželka. „Máme se víceméně dobře. Samozřejmě, nějaké problémy jsou, jako všude,“ řekl divákům Marian.

Iva s dcerou / Zdroj: youtube.com

Jejich starší dceři Dominice je sedm let, chodí do první třídy, dobře se učí. Mladší dcera Anetka se narodila už dva roky po natáčení pořadu. Od té doby se v jejich domácnosti hodně změnilo. Manželé nyní častěji uklízejí a vaří domácí jídla.

Partneři se přestěhovali a hrdý otec dvou dcer sám vymaloval jejich nový byt. Každá dcera má svůj pokoj.

@marianzvymeny

♬ Let’s Love – David Guetta & Sia

S druhou rodinou, která se show zúčastnila, nekomunikují. Marian prozradil, že mladé dívky nikdy nevyhledával, chodil i se ženami, které byly starší než on. Teď je se svou manželkou šťastný, miluje ji.

Stará se o svou rodinu, v září odletěli na dovolenou do Tuniska, za to utratili 80 tisíc. Je rád, že si to dcery užily. Pracuje v pivovaru a jeho manželka Iva pracuje ve firmě, ale neřekl, co dělá.

@marianzvymeny

♬ původní zvuk – Marian z výměny

S manželkou se podle svých slov seznámil, když jí bylo 14 let. Poprvé spolu spali, když jí bylo 15 a půl. Už prý nebyla dítětem, takže nechápe, proč ho lidé považují za pedofila.

Promluvil také o pořadu Výměna manželek. „Natáčeli jsme před šesti lety a stále nás lidé pranýřují. Za ty peníze to v žádném případě nestojí,“ řekl Marian.

@marianzvymeny

♬ původní zvuk – Marian z výměny

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ MÁ PRÝ VÁŽNÝ PROBLÉM S PLÍCEMI: CO PROZRADIL ZDROJ

PŘIPOMÍNÁME: PROČ URNA S OSTATKY HANY ZAGOROVÉ ZŮSTÁVÁ DOMA: „NESTYDÍM SE ZA TO,“ ŘEKL MARGITA

Share