Jana Hlaváčová slavÍ 85. narozeniny: Jak dnes žije slavná herečka

Jana Hlaváčová v neděli oslavila 85. narozeniny. Zhruba před deseti lety herečka ukončila svou kariéru. V posledních letech téměř nevychází ven, před čtyřmi lety jí zemřel muž, herec Luděk Munzar, a dokonce chyběla na jeho pohřbu. Kvůli tomu se objevily spekulace o jejím zdravotním stavu. Nyní se o ni stará její dcera.

Kariéru ukončila kvůli špatnému zdravotnímu stavu. V posledních letech se její dny od sebe příliš neliší. Sama v domě nebydlí, žije s ní dcera, herečka Barbora Munzarová a její manžel, herec Martin Trnavský, kteří se o ni starají.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Pomáhá jí i pečovatelka. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu se při pohybu musí spoléhat na chodítko. Venku se již téměř neobjevuje a bez cizí pomoci se neobejde.

Před dvěma lety Jana Hlaváčová pro Blesk.cz prozradila, že celý den tráví v lůžku a komunikace jí přináší potíže. Přesto ji občas navštěvují její přátelé.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Před časem se objevily spekulace, že slavná herečka trpí Parkinsonovou či Alzheimerovou chorobou. Tuto informaci ale vyvrátila její dcera, která uvedla, že její maminka naštěstí žádnými tak vážnými nemocemi netrpí.

„Myslím, že jí prostě jen došly baterky. To její pracovní zapražení bylo tak velké, že najednou si organismus řekl: ,A dost!‘,“ cituje Barboru Munzarovou CNN Prima News.

Barbora Munzarová / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že maminka s ní bydlí doma, je zdravá a je v pořádku, ale už nikam nechce chodit. Bára má doma i pečovatelku, ale vysvětlila, že je to proto, aby mohla mamince pomáhat, když ona není doma, je to spíše pro její klid.

„Maminka se má dobře. Má svoje křížovky a televizi,“ řekla Munzarová. Vyprávěla také vtipnou historku, která se stala, když se dívala na film, ve kterém hrála její matka.

Jana Hlaváčová / Zdroj: youtube.com

Postava Jany Hlaváčové se sklonila nad mrtvolou a řekla procítěně, že to není její vina. „Vedle mě leží mamka, luští křížovku a říká: ,Ježíši, já jsem byla dramatická umělkyně, přepni to‘,“ dodala pro CNN Prima News Munzarová.

PSALI JSME: STATEČNÝ FELIX SLOVÁČEK: „KDYŽ SE BUDE NĚCO DÍT, AŤ ŽENSKÁ UTEČE. JÁ BYCH UTEKL TAKÉ“

PŘIPOMÍNÁME: TELEVIZNÍ PROPADÁK DAGMAR PATRASOVÉ ZPŮSOBIL PROMĚNU: „I NAŽIVO JE TO KOČKA, NE?“

Share