Jaromír Jágr zveřejnil zamilované video se svou přítelkyní Dominikou: „Život se má žít. A žít podle svého“

Legendární hokejista Jaromír Jágr nerad mluví o svém soukromí, na sociálních sítích zveřejňuje hlavně fotky a videa, která se týkají sportu nebo jeho kariéry. Nedávno byl ale na koncertě se svou přítelkyní Dominikou Branišovou, a tak se rozhodl udělat výjimku.

Jaromír Jágr a Dominika Branišová randí už tři roky a jsou šťastní. Čas od času chodí na různé společenské akce. Partneři si víkend užili, vyrazili na koncert skupiny Kryštof.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Známý hokejista se v neděli na Instagramu pochlubil videem, na kterém objímá svou přítelkyni a poslouchají píseň. Bylo to moc romantické.

Dominika Branišová / Zdroj: youtube.com

Před dvěma lety partneři mluvili o tom, že by jim skupina Kryštof mohla zahrát na svatbě, ale zatím to neplánují. Neradi mluví o svém soukromí. Jarda Jágr se v poslední době věnuje hokeji a také své značce, se kterou mu pomáhá Dominika.

Jaromír Jágr a Dominika Branišová / Zdroj: Instagram.com

„Moc vám to spolu sluší! Přeji štěstí, zdraví a spoustu dalších společných spokojených let,“ napsala jedna z jeho fanynek. „Paráda Jardo, život se má žít! A žít podle svého,“ dodala další. Lidé jim přáli, aby si koncert užili.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ MILUJE BEZPODMÍNEČNĚ: NĚKDO JÍ ALE ZÁVIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA HLŮŠKOVÁ PROMLUVILA O NEJHORŠÍCH DNECH V PÁKISTÁNSKÉM VĚZENÍ: JAKÉ BYLY PRVNÍ NOCI V CELE

Share