Vendula Pizingerová zvěčnila svého manžela se synem v koupelně: „Josef a Josef, otec a syn“

Vendula Pizingerová je aktivní na svých sociálních sítích a často se chlubí fotkami svého o 16 let mladšího manžela Josefa. Před pár dny ho zvěčnila s jejich synem Josefem mladším v koupelně.

Vendula a Josef Pizingerovi se nedávno vrátili z dovolené. Nejprve odletěli do Skotska, pak strávili pár dní v Namibii, do Česka přiletěli minulý týden.

Josef Pizinger se synem / Zdroj: Instagram.com

Manželé cestovali ve dvou, ale doma se musí starat o děti. Jednoho rána vyfotila Vendula svého muže se synem Josefem při ranní hygieně. Snímkem se pochlubila na svém Instagramu. „Ráno… ještě poslepu. Josef a Josef, otec a syn,“ napsala Pizingerová.

Vendula Pizingerová / Zdroj: youtube.com

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje je na svého manžela rozhodně pyšná. Čas od času ukazuje jeho fotky, některé jsou docela odvážné. Fanynky jejího manžela chválí, ale některé ženy jí podle ní závidí, a tak se do ní občas pouštějí.

Vendula a Josef Pizingerovi / Zdroj: iDnes.tv

„To je správná parta. Co je však krásné, malý Pepíček se i u těch zubů krásně směje přes kartáček. To dítě je vskutku požehnání pro váš život správné matky,“ napsala jedna ze sledujících. „Úžasná dvojka, Pepíček je šťastný, jste úžasná rodina,“ dodala další.

PSALI JSME: JAK SE FELIX SLOVÁČEK SNAŽIL IVETU BARTOŠOVOU ZACHRÁNIT: ZPĚVAČKU SEZNÁMIL S MARTUCCIM

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ ODHALIL, JAK SI NAŠEL SVŮJ VYSNĚNÝ DŮM: POMOHL MU S TÍM FANOUŠEK

Share